Zestaw do robienia slime – zabawa dla każdego!

HomeSklepy

Zestaw do robienia slime – zabawa dla każdego!

Zima jest sroga, dzieci na podwórku cały dzień nie poszaleją. Miejsca rozrywkowe pozamykane przez pandemię. Więc co zrobić z dziećmi w domu? Jak urozm

Personalizowany alkohol na prezent: zaskocz najbliższych!
Krem na cellulit – jaki wybrać?
Gdzie kupić nasiona marihuany?

Zima jest sroga, dzieci na podwórku cały dzień nie poszaleją. Miejsca rozrywkowe pozamykane przez pandemię. Więc co zrobić z dziećmi w domu? Jak urozmaicić im zimowe wieczory? Na uwagę zasługują masy plastyczne. Dzieciaki je uwielbiają, można zrobić samemu, albo kupić gotowy zestaw do robienia slime.

Na zimowe wieczory idealny jest zestaw do robienia slime

Pierwszy raz od kilku lat mamy zimową zimę. Dawno nie było takich ilości śniegu i mrozu. Możliwe, że wiele małych dzieci pierwszy raz widzi koło swojego domu takie ilości śniegu. Dla wielu z naszych pociech jest to w ogóle pierwszy w życiu kontakt ze śniegiem. W ostatnich tygodniach sanki stały się towarem na wagę złota, kto przechowywał je w piwnicy latami, mógł dostać sporo kasy za ich sprzedaż. Śnieg cieszy dzieci, w przeciwieństwie do kierowców, którzy co kilka godzin muszą odśnieżać auta. Jednak nawet energiczne dzieci, nie są w stanie być cały dzień na dworze.

Co zrobić z dziećmi, gdy nie można wyjść z domu? Ten problem ma wielu rodziców. Albo jeszcze lepiej czym zająć dzieci, aby rodzice mogli zająć się swoimi obowiązkami? Nasza podpowiedź to masy plastyczne. Masa plastyczna to coś, co niemal każde dziecko kocha. Są ich przeróżne rodzaje od ciastolin i plastelin, po gniotki i glutki. Te ostatnie łatwo zrobić, gdy mamy zestaw do robienia slime.

Slime – zabawka roku

Rok 2019 i 2020 należał do slime. Ta forma glutka podbiła serca dzieci od 3 latków po nastolatki. Dzieci chciały go robić wszędzie, na urodzinach, na warsztatach, na festynach, u znajomych. W sieci jak grzyby po deszczu pojawiały się tutoriale jak wykonać slime z płynu do prania, z płynu do soczewek, z kleju. Odnośnie kleju, powstały specjalne serie i opakowania klejów, że nadaje się do slimów. Z hurtowni w szybkim tempie zaczęły znikać litrowe zapasy klejów szkolnych, które wcześniej kupowały tylko zbiorcze placówki edukacyjne. Jednak gdy, ktoś niekoniecznie miał cierpliwość do ugniatania slime i szukania dla siebie przepisu (nie nie każdy u każdego dobrze działał) pojawiły się gotowe zestawy do robienia slime.

Gotowy zestaw do robienia slime

Tak zwane gotowce podbiły serca rodziców. Nie trzeba kilku rodzajów składników kupować, aby zrobić jednego glutka. Wystarczy wymieszać w myśl instrukcji to, co jest w opakowaniu, chwilę poczekać i gotowe. Kolorowe, zapachowe, z brokatem, z cekinami i koralikami. Do wyboru do koloru. A jeszcze gdy się je łatwo spiera to już w ogóle bajka. Można przechowywać je kilka dni. Bawić się, chować, znowu bawić się i ugniatać i znowu schować na noc do pojemniczka. Powstawały gigantycznie wielka slimy, powstawały także slimy uv, które świeciły w ciemności. Szał na tego gluta opanował cały świat.

Bezpieczeństwo a gotowy zestaw do robienia slime

Przy popularności slima rodzice także zaczęli poszukiwać innych alternatyw na masy dla dzieci. Sama ciastolina to za mało. Zaczęto robić sztuczny śnieg z mąki ziemniaczanej i odżywki do włosów. Popularny stał się piasek kinetyczny z mąki i oliwki. Piankolina wykonana z pianki do golenia także przypadła wszystkim do gustu. Nie mniej musimy zwrócić uwagę, że nie wszystkie składniki są bezpieczne dla dzieci. Zabawa nimi, a już na pewno mieszanie ich powinno odbywać się pod okiem rodziców. Nieważne czy korzystamy z gotowego zestawu do robienia slima, czy sami tworzymy glutki lub inne masy plastyczne. Uważajmy na oczy dzieci, na ich węch i pracujmy w rękawiczkach, aby środki chemiczne, które wykorzystujemy, nie wywołały podrażnień i reakcji alergicznych. Bezpieczeństwo ponad wszystko.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0