Wyjątkowe pomysły na prezenty dla roczniaków

HomeSklepy

Wyjątkowe pomysły na prezenty dla roczniaków

Roczne dziecko, to już duży, łaknący wiedzy człowiek, którego zainteresowaniom nie ma końca. Wszystko co się porusza, wydaje dźwięk, albo migoce zwrac

Wyprawka do szpitala dla mamy
Personalizowany alkohol na prezent: zaskocz najbliższych!
Etykiety samoprzylepne jak mogą ułatwić pracę w przemyśle.

Roczne dziecko, to już duży, łaknący wiedzy człowiek, którego zainteresowaniom nie ma końca. Wszystko co się porusza, wydaje dźwięk, albo migoce zwraca uwagę niemowlaka dając mu radość, świetną zabawę i rozwijając jego zmysły. Z prezentem dla 12 miesięcznego dziecka trzeba uważać na tyle, że jego elementy nie mogą być zbyt małe – klocki Lego odpadają w standardowej wersji, ale nie może być to też zabawka nad wyrost, aby maluch swobodnie mógł dany przedmiot chwycić, przenieść, czy spędzić z nim dłuższą chwilę.

Prezent dla 1 rocznego dziecka chłopca

Pomysł na prezent na roczek, nie musi być czymś skomplikowanym, wyniosłym czy wyjątkowo drogim. Robiąc prezenty dla maluchów pamiętajmy, że one mają się z tego ucieszyć, a czy prezent będzie kosztował 10 zł czy 500 zł, nie ma dla nich żadnego znaczenia. Niejednokrotnie zdarza nam się widzieć dzieci, które największą radość mają w kuchni, grając drewnianymi łyżkami na garnkach, albo siedząc w zlewie, gdzie w drugiej komorze mogą z zachwytem puszczać wodę, moczyć ręce, albo bawić się zabawkami do kąpieli. Zaczarować potrafią też kwiatki, z których wygrzebywanie ziemi wydaje się być najlepszą alternatywą dla piaskownicy. I chociaż bałaganu przy tym nie mało, to nasze dzieci w taki właśnie sposób poznają świat i otoczenie.

Zabawki w bebetu.pl

Prezent dla 1 rocznego dziecka chłopca z pewnością znajdziemy w bebetu.pl – sklepie stworzonym z myślą o dzieciach, a także ich rodzicach. W asortymencie sklepu znajdziemy zabawki drewniane i sylikonowe, bezpieczne dla maluchów w tym wieku, których tendencją jest branie wszystkiego do buzi. Duże elementy pozwalają nam usunąć w szybki sposób kurz, a materiał wykonania zapewnia solidność i wysoką jakość kupionych produktów. Wśród bogatej oferty znajdziemy nie tylko zabawki do beztroskich swawoli, ale także elementy edukacyjne, które wpływają na rozwój wielu zmysłów, między innymi dotyku, wzroku czy słuchu. Warto pamiętać, że sensoryczne gadżety sprawdzą się u dzieci w każdym wieku dając im zabawę, edukację i rozwój osobisty.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0