Sposoby na kompleksy

HomeLifestyle

Sposoby na kompleksy

Możliwość powiększenia penisa może być jedynym rozwiązaniem dla mężczyzn, którzy faktycznie w tej materii nie czują się wystarczający. Niezbyt duże pr

Grupa C na Euro 2024: Słowenia, Dania, Anglia, Serbia
Kuchenne ręczniczki papierowe nie do zastąpienia
Wideofilmowanie jako forma podziękowania dla rodziców

Możliwość powiększenia penisa może być jedynym rozwiązaniem dla mężczyzn, którzy faktycznie w tej materii nie czują się wystarczający. Niezbyt duże przyrodzenie wbrew pozorom może być źródłem wielu daleko idących problemów, z którymi mężczyźni nie są w stanie sobie poradzić samodzielnie. Badania wykazują, że mężczyźni, którzy w swoim mniemaniu „nie mają się czym pochwalić” cierpią na depresję, stany lękowe oraz nadmierny stres. Każde zbliżenie z kobietą jest dla takich mężczyzn wyjątkowo stresogenną sytuacją, której nie potrafią sprostać. Oczywiście, jeżeli tylko stadium zakompleksienia pozwala im na jakiekolwiek zbliżenie. Na ogół mężczyźni samodzielnie eliminują w takich sytuacjach współżycie seksualne i za wszelką cenę unikają bliższych relacji. Istnieje jednak kilka sposobów, które mogą odmienić życie mężczyzn borykających się z takim problemem, który notabene, bywa problemem tylko w ich mniemaniu. Kobiety na ogół nie zwracają większej uwagi na to, ile mierzy sobie długość penisa ich partnera.

Jak szybko i skutecznie powiększyć penisa?

(Więcej na  https://pikanteria.pl)

Stosunkowym nowym sposobem, choć sprawdzonym i zachwalanym przez wielu panów jest zastosowanie kwasu hialuronowego. Choć brzmi to nieco absurdalnie, to jednak jest to metoda skuteczna i w pełni bezpieczna. Kwasu hialuronowego w celu powiększenia prącia postanowił zastosować jako pierwszy koreański lekarz J.J Kim. Metoda bardzo szybko zyskała zainteresowanie, a następnie chętnych podjęcia się zabiegu. Cały zabieg polega na wstrzyknięciu odpowiedniej ilości kwasu hialuronowego przy wcześniejszym zastosowaniu miejscowego znieczulenia. Zabieg gwarantuje znaczące zwiększenie objętości penisa i jedynie niewielką zmianę na plus w kwestii długości. To wyjątkowa skuteczna metoda, której ceny oscylują już w granicach tysiąca złotych. Trzeba jednak wziąć pod uwagę właściwości kwasu hialuronowego, który po jakimś czasie całkowicie się wchłania. Efekt należy jednak do długotrwałych, ponieważ utrzymuje się nieco ponad rok. Po upływie tego czasu będzie można poddać się zabiegowi ponownie.

Tabletki powiększające penisa

Lekarze są na ogół sceptycznie nastawieni do producentów tabletek, którzy obiecują, że po spożyciu ich produktu penis mężczyzny się powiększy. Na rynku są jednak dostępne tabletki będące mieszanką naturalnych składników, które cieszą się dobrą opinią i w wielu przypadkach okazały się rozwiązaniem wszelkich problemów. Jednym z najpopularniejszych specyfików tego typu jest Xtra Size. To tabletki, których głównym składnikiem jest Tribulus Terrestris, który skutecznie zwiększa poziom testosteronu oraz libido. To suplement diety, który zaleca się stosować raz dziennie w postaci jednej tabletki. Opakowanie, w którym znajduje się 60 tabletek kosztuje ok. 200zł. Mężczyźni regularnie stosujący Xtra Size twierdzą, że ich penis zwiększył objętość. Cieszą się także znacznie silniejszym wzwodem, co gwarantuje im mocniejsze doznania w intymnych momentach.Kolejnym produktem, na który warto zwrócić uwagę jest Extreen, który działa w podobny sposób. Jego skład również ogranicza się w większości do ekstraktów roślinnych, których zadaniem jest nie tylko naturalne powiększenie członka, ale także doprowadzenie mężczyzny do satysfakcjonującej sprawności seksualnej. Głównym składnikiem Extreen jest korzeń żeń-szenia, którego magiczne właściwości powodują, że seksualne doznania nabierają fantastycznej mocy. Nie sposób nie wspomnieć o L-lizynie, która w naturalny sposób wpływa na naczynia krwionośne w penisie i doprowadza do zwiększenia jego rozmiaru.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 1