Spływ Sanem – atrakcja dla miłośników wody w każdym wieku

HomeLifestyle

Spływ Sanem – atrakcja dla miłośników wody w każdym wieku

Spływ Sanem to niezapomniana atrakcja nie tylko dla samotnie podróżujących, ale i dla rodzin oraz grup szkolnych. Jest to niesamowita rozrywka, która

Najlepsze odżywianie dla kotki karmiącej: Przewodnik po karmie dla kotki w ciąży i laktacji
Jak zaistnieć w sieci? Przydatne porady
Folk Gospoda i inne ciekawe restauracje w Warszawie

Spływ Sanem to niezapomniana atrakcja nie tylko dla samotnie podróżujących, ale i dla rodzin oraz grup szkolnych. Jest to niesamowita rozrywka, która może uprzyjemnić dłuższy wypad, a także dostarczyć niesamowitych wspomnień. Wybierając się w Bieszczady warto jednak wziąć pod uwagę taki spływ i dodać go do planu wycieczki. Każdy kto to zrobi na pewno nie pożałuje. To zawsze miła odmiana od miejsc tak tłocznie odwiedzanych przez turystów. Jeśli zdecydujemy się na to, warto pamiętać o rezerwacji. Kiedy już się zdecydujemy na datę musimy uzgodnić godzinę. Następnie uzupełnić dane przy rejestracji. Pamiętajmy, że płatności dokonujemy przez spływem. A później zostaje tylko odpowiednie przygotowanie się do niego i ruszenie ku niesamowitemu przeżyciu.

Nietuzinkowa atrakcja, czyli spływ Sanem

Spływ Sanem odbywa się odcinkiem, który jest nie tylko piękny, ale i bezpieczny. Jeśli chodzi o jakość materiałów z jakich są zrobione pontony są one najwyższej jakości. Mamy więc gwarancję tego, że my podczas spływu będziemy naprawdę bezpieczni. Każdy uczestnik spływu wyposażony zostaje w kamizelki asekuracyjne, pagaje oraz worek wodoszczelny, w którym można przechować ubrania lub ręczniki. Już od początku kwietnia można rezerwować taki wyjazd. A naprawdę warto to zrobić. Jeśli chcemy mieć nietuzinkowy wyjazd i przepiękne oraz wartościowe wspomnienia.

Osoby, które zarezerwują i przyjadą swoim samochodem nie muszą się martwić, gdzie go zostawić. Bowiem blisko jednego z hoteli jest darmowy parking, na którym bez problemu na czas spływu można zostawić samochód.  Osoby, które po raz pierwszy będą brały udział w tej atrakcji nie muszą się martwić, gdyż na samym początku zostanie przeprowadzone szkolenie. Na nim poruszone zostaną kwestie takie, jak sterowanie pontonem oraz bezpieczeństwo nad wodą. Zostanie dopilnowane również to, by kamizelki zostały dobrze zapięte. Zostaną dobrane odpowiednie pontony, pagaje i worki wodoszczelne. Tutaj na spokojnie można zdać się na zdanie instruktorów, którzy pomogą nam w każdej kwestii związanej ze spływem i przygotowaniem się do niego. Cały spływ nie trwa długo bowiem tylko dwie godziny. Kiedy będziemy kończyć spływ będą na nas czekać instruktorzy, którzy pomogą bezpiecznie dobić do brzegu.

A co po spływie? Koniecznie odpoczynek i pyszne jedzenie!

Przyjemnie jest zwieńczyć spływ Sanem poprzez zorganizowanie ogniska, bądź też spróbowanie regionalnych przysmaków. Odbiorem samochodów właściciele nie muszą się martwić. Kierowcy są odwożeni busem do Sanoka, by móc je odebrać z parkingu.  Jeśli chodzi o przygotowanie, to najlepiej zabrać ze sobą buty wodne lub sandały. Nie bierzmy ze sobą japonek, czy też klapek. Jeśli prognozowane są upalne dni to ważne, by mieć ze sobą krem z filtrem i czapkę. Bardzo ważne jest zapewnienie tego dzieciom, jeśli się z nimi wybieramy. Dobrą rzeczą jest zabranie ze sobą małego prowiantu takiego, jak woda, która jest ważnym nawodnieniem w upalne dni oraz jakiś batonik energetyczny. Minimum jedna osoba z grupy powinna mieć dokument ze zdjęciem. Jest on bowiem wymagany przy dokonywaniu rezerwacji.

Dlaczego warto się wybrać w Bieszczady i przeżyć tak fantastyczną przygodę? W ten sposób możemy nietuzinkowo spędzić czas i ominąć zatłoczone przez turystów miejsca. Pamiętajmy, że mamy dostępny sprzęt naprawdę wysokiej jakości oraz do wszystkiego przygotuje nas doświadczona obsługa. Wystarczy tylko zarezerwować dzień i godzinę i ruszyć na spływ, podczas którego mijane będą urokliwe krajobrazy. Osoby, które chcą ruszyć w Bieszczady powinny właśnie od tego zacząć swoją podróż. Niesamowite przeżycia i wspomnienia na długie lata są tego warte. I przyjemnie spędzony czas w gronie przyjaciół, rodziny czy nawet znajomych z klasy. Na taki spływ warto się zdecydować, każdy który będzie w nim uczestniczył nie będzie żałował, a będzie naprawdę zachwycony. Urokliwe krajobrazy wręcz zachęcają do tego, by wybrać się na spływ Sanem.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0