Personalizowany alkohol na prezent: zaskocz najbliższych!

HomeSklepy

Personalizowany alkohol na prezent: zaskocz najbliższych!

Jednym z popularnych prezentów jest różnego rodzaju alkohol. Wybranie dobrego rodzaju trunku to jedno, ale możemy go jeszcze spersonalizować. Oprócz b

Nadrukuj co chcesz i jak chcesz
Piec akumulacyjny – wszystko co powinieneś wiedzieć
Jak prawidłowo używać kulek gejszy? Odpowiadamy

Jednym z popularnych prezentów jest różnego rodzaju alkohol. Wybranie dobrego rodzaju trunku to jedno, ale możemy go jeszcze spersonalizować. Oprócz butelki napoju, ważny jest także sposób, w jaki go opakujemy; bez wątpienia taka duża staranność w przygotowaniu zaskoczy każdego. Na co zwracać uwagę podczas przygotowywania prezentu?

Oryginalny alkohol na prezent

Oczywiście, pierwszą rzeczą, jaką powinniśmy kierować się przy wyborze odpowiedniego alkoholu na prezent, są upodobania i preferencje osoby przez nas obdarowywanej. Do wyboru mamy tutaj na przykład klasyczną whisky, której wiele popularnych marek możemy znaleźć na półkach w praktycznie każdym sklepie; nie powinniśmy mieć problemu z jej wyborem nawet jeśli nie jesteśmy znawcami, a amatorami. 

Inną ciekawą opcją, na przykład dla fana nieco bardziej niestandardowych trunków będzie armaniak, który możemy kupić w bardziej przystępnej cenie niż whisky. Zawsze pozostaje nam także wino, które jest nieco łagodniejszą i bardziej bezpieczną opcją niż pozostałe mocne alkohole, przez co mamy duże szanse, że nie okaże się wpadką.

Whisky to dobry pomysł na prezent

Fajny alkohol na prezent

Przy wyborze trunku powinniśmy kierować się przede wszystkim marką: jeśli dana marka jest popularna, uważa się ją za wysokiej jakości, a nawet prestiżową propozycję. Jeśli słabo znamy daną osobę, bo jest na przykład naszym partnerem biznesowym, bezpieczniej jest postawić na znany alkohol z wyższej półki, niż starać się spersonalizować prezent i postawić na niszową wersję, na przykład z serii limitowanej, jeśli producent taką posiada.

Gdyby okazało się, że osoba przez nas obdarowywana nie jest koneserem alkoholi i niezbyt się nimi interesuje, może sobie pomyśleć, że otrzymała tani i niezbyt przemyślany podarunek. Szeroki wybór różnego rodzaju popularnych marek, spośród których możemy wybrać nasz alkohol na prezent, znajdziemy na przykład na stronie: https://krest.pl/.

Personalizowany alkohol na prezent

Doskonałym pomysłem na spersonalizowanie naszego prezentu jest nie tylko wzięcie pod uwagę preferencji, smaku i marki, ale też reprezentacyjności butelki oraz tuby czy kartonu. Pośród trunków znajdziemy wiele takich, które mają butelki w oryginalnych kształtach lub kolorach, a także wyposażone są w reprezentacyjne opakowania, które można dobrać do gustu obdarowywanej przez nas osoby. 

Niektóre ze sklepów oferują także personalizowane etykiety czy pudełka, na którym możemy umieścić imię danej osoby, życzenia lub osobisty komentarz. Jeśli zdecydujemy się na takie rozwiązanie, bez dwóch zdań zaskoczy osobę z rodziny, przyjaciela lub przełożonego, który wraz z dobrym trunkiem zyska także świetną pamiątkę. Odpowiednio przemyślany zakup alkoholu na prezent na pewno sprawi, że osoba obdarowana poczuje się ważna i doceniona. 

Warto spersonalizować alkohol na prezent

Alkohol na prezent urodzinowy

Opcja ze spersonalizowaną etykietą to zwłaszcza świetne rozwiązanie na różnego rodzaju okazje, w tym na przykład urodziny. W takim wypadku możemy umieścić na niej nie tylko życzenia, ale nawet zabawny komentarz; mamy duże szanse, że taki prezent będzie wspominany jeszcze przez najbliższe kilka urodzin. Jeśli mówimy o urodzinach, to oczywiście warto postawić na wyjątkowy trunek, być może taki, którego solenizant nie miał jeszcze okazji spróbować, a na przykład wiemy, że zawsze chciał.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0