Napis led na wesele – jaki wybrać?

HomeLifestyle

Napis led na wesele – jaki wybrać?

Od kilku lat osoby, które przygotowują swoje przyjęcie weselne bardzo duże znaczenie przywiązują do wyglądu otoczenia, w jakim odbywa się ceremonia za

Historia Ligi Mistrzów
Najlepsze przepisy na kebab z wołowiny – smaki świata
Kto przed Michniewiczem? Selekcjonerzy Reprezentacji Polski w XXI wieku

Od kilku lat osoby, które przygotowują swoje przyjęcie weselne bardzo duże znaczenie przywiązują do wyglądu otoczenia, w jakim odbywa się ceremonia zaślubin i późniejsza zabawa. Trudno się temu dziwić, ostatecznie jest to naprawdę wyjątkowy dzień w życiu każdego z nas. Modne stały się style tj. glamour, boho czy rustykalny. Choć są one na pierwszy rzut oka znacznie zróżnicowane, są pewne elementy, które je łączą. Do takowych z pewnością możemy zaliczyć światło. Inżynieria oświetlenia jest bowiem kluczowa dla wyeksponowania walorów każdej sali weselnej czy kościoła. Chcąc zadbać o perfekcyjną atmosferę tego dnia, pary młode bardzo często, prócz standardowych lampek i świec decydują się także na napis led na wesele. Co to jest i jaki wybrać?

Co to jest napis led na wesele?

Napis led na wesele to hit ostatnich lat. Posiada go w ofercie niemal każda firma dekoratorska, która dba o swoich klientów na wysokim poziomie. Z perspektywy technicznej napis ledowy składa się z obudowy i lampek w określonej wersji kolorystycznej, który może mieć formę przypinaną lub wolno stojącą. W praktyce współczesne napisy ledowe na przyjęcia weselne to tak naprawdę małe dzieła sztuki, ponieważ są one wykonane z niebywałą starannością, a ich format niekiedy zapiera dech w piersi. Największe napisy ledowe mogą liczyć nawet kilka metrów!

Napis led na wesele – rodzaje

Wraz z rozwojem przemysłu dekoratorskiego i weselnego napis led na wesele ewoluował. Obecnie możemy cieszyć się szerokim wyborem, jeśli chodzi o tę ozdobę. Dodatki te mogą występować w odcieniach chłodnych, ciepłych lub wersjach kolorowych. Istnieje możliwość zamówienia małych lub dużych liter. Dodatkowo są ledy, które potrzebują dostępu do kontaktu, a także takie, które można ustawić w dowolnym miejscu, np. w ogrodzie, ponieważ działają na baterie.

Gdy wybieramy napis led na wesele największą zagwozdką jest jednak sama jego treść. Obecnie występuje w kształcie tej ozdoby bardzo wiele słów lub sentencji. Na co najlepiej się zdecydować? Szczerze mówiąc zależy to od kilku głównych czynników. Po pierwsze, kluczowe jest, jaką wizję ma dekorator naszej sali. Jeżeli idziemy w styl nowoczesny lub glamour, niepożądane będą ukośne napisy lub podświetlane na kolorowo. Inaczej sprawa wygląda, jeżeli nasz styl jest rustykalny lub boho. Z drugiej strony napis led ma podobać się szczególnie parze młodej. Z tego względu, jeśli narzeczeni podejmą decyzję, iż chcą mieć na swoim przyjęciu led, który teoretycznie odstaje od reszty dekoracji, nikt nie powinien stawać im na drodze.

Kiedy mowa o tym, jaką treść niesie najczęściej napis led na wesele, nie trudno się domyślić, iż mamy tu do czynienia z wszelkimi napisami podkreślającymi charakter przyjęcia. Popularnym wzorem jest napis „Miłość” lub „LOVE”, lecz coraz szerzej widać również inne, alternatywne napisy. Mogą brzmieć one np. „Od teraz My” lub „Młoda Para”. Dobór słowa, które ma mieć napis led na wesele, zależy również od umiejscowienia tej ozdoby. Inny rodzaj nada się nad stół państwa młodych i świadków, a inny sprawdzi się idealnie w ogrodzie lub na Sali tanecznej.

Czy napis led na wesele jest drogi?

Odpowiedź na pytanie o to, czy napis led na wesele jest drogi nie jest łatwa. Jak to zwykle bywa, wszystko zależy bowiem od tego, na czym nam zależy i czego dokładnie oczekujemy. Jeżeli decydowalibyśmy się na zakup własnościowy bardzo dużego, ogrodowego napisu, może wiązać się to z kosztami do kliku tysięcy złotych. Zupełnie inaczej sprawa prezentuje się, gdy nie chcemy mieć indywidualnie zakupionego napisu ledowego, a jedynie wypożyczony. Wtedy zaleca się skorzystanie z platform, które taką usługę oferują. Dzięki zabiegowi wypożyczenia zaoszczędzimy sporą sumę.

Równocześnie należy pamiętać, że jeśli napis led na wesele został pożyczony, z pewnością mamy z firmą dekoratorską pewną umowę określającą czas, w jakim należy odesłać ozdobę. W ferworze ślubnym nie zapomnijmy o ów deadline, gdyż może okazać się, iż z drobnej opłaty, koszt ledu wzrośnie o kilkaset procent w związku z niedopełnieniem przez nas warunków umowy.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0