HomeZdrowie i uroda

Mezoterapia Gdańsk – wszystko, co powinnaś wiedzieć

Mezoterapia Gdańsk wskazana jest dla osób, które chcą skutecznie pozbyć się cellulitu, rozstępów lub ograniczyć wypadanie włosów. Jej szerokie zastoso

Jak zapobiegać i leczyć stwardniałe i popękane pięty?
Pilna potrzeba? Wyszukaj “Odbudowa Zęba Cena Warszawa”
Salon kosmetyczny w Warszawie – otul się pięknem w Wellness Empire

Mezoterapia Gdańsk wskazana jest dla osób, które chcą skutecznie pozbyć się cellulitu, rozstępów lub ograniczyć wypadanie włosów. Jej szerokie zastosowanie sprawia, że cieszy się niesłabnącą popularnością wśród klientek. Jeśli i Ty borykasz się z wymienionymi problemami, koniecznie przeczytaj artykuł do końca – dowiesz się, kiedy warto wykonać zabieg i kiedy go nie robić.

Mezoterapia Gdańsk – jak wygląda zabieg?

Mezoterapia Gdańsk wygląda dokładnie tak, jak w innych częściach kraju. Zabieg mezoterapii igłowej polega na wkuwaniu preparatu na bazie kwasu hialuronowego, witamin lub soli organicznych. Cienką igłą nakłuwa się powierzchowne warstwy skóry. Preparat używany do wykonania zabiegu jest indywidualnie dobierany zgodnie z potrzebami pacjenta. Sam zabieg nie jest bolesny, ale osoby szczególnie wrażliwe na ból mogą liczyć na znieczulenie w postaci nałożenia specjalnego kremu około 30 minut przed zabiegiem.
Zabieg zazwyczaj trwa między 30 a 60 minut, zależnie od obszaru, który jest nakłuwany. Dodatkowo po wykonaniu zabiegu lekarz zabezpiecza skórę kremem filtrem UV.

Mezoterapia igłowa Gdańsk – dla kogo jest ten zabieg?

Mezoterapia igłowa Gdańsk będzie dobrym wyborem dla każdej osoby, która boryka się z problemem:
• cellulitu,
• nadmiernie wypadających włosów,
• blizn
• rozstępów
• zmniejszonego porostu włosów

Jeśli zauważasz u siebie któryś z wymienionych problemów, zgłoś się do gabinetu kosmetycznego i przekonaj się czy mezoterapia igłowa Gdańsk również jest dla Ciebie. Koniecznie sprawdź, czy jako osoba wykonująca zabieg został podany lekarz lub kosmetolog. Jedynie oni posiadają specjalne uprawnienia do wykonywania tego zabiegu.
Przed zabiegiem dobrze jest się do niego przygotować. Najważniejsze jest to, aby przed zabiegiem mezoterapii nie korzystać z solarium czy saun.

Mezoterapia skóry głowy Gdańsk – kiedy pojawią się efekty

Zarówno mezoterapia skóry głowy Gdańsk jak i twarzy efekty widoczne są już po kilku dniach od wykonania zabiegu. Zaleca się jednak wykonanie serii 3-4 zabiegów, aby osiągnąć optymalne efekty. Co bardzo pocieszające jakość cery polepsza się jeszcze kilka miesięcy od zabiegu. Efekt również utrzymuje się nawet powyżej miesiąca.

Efekty będą zależeć od typu zastosowanego zabiegu. Jeśli zdecydujesz się na mezoterapię jako walkę z cellulitem wówczas zaobserwujesz efekty w postaci gładkiej i jędrnej skóry, na której cellulit nie będzie widoczny. Natomiast, jeśli będziesz chciał zlikwidować nadmierne wypadanie włosów, zaobserwujesz efekt w postaci mniejszej liczy wypadających włosów na szczotce lub podczas kąpieli.

Mezoterapia mikroigłowa Gdańsk – jaką zastosować pielęgnację po zabiegu?

Mezoterapia mikroigłowa nie wymaga specjalnej pielęgnacji po zabiegu. Zaleca się, aby w pierwszej dobie używać preparatów kojąco-ochronnych, ale jeśli nie masz zaczerwienionej skóry lub nie jest podrażniona, możesz zastosować codzienną pielęgnację. Podobnie w drugiej i kolejnej dobie. Nawet jeśli na początku zdecydujesz się na zastosowanie preparatu kojącego w pierwszym dniu po zabiegu, w kolejny dzień możesz postawić na codzienne kosmetyki.

Skóra po zabiegu może być delikatnie posiniaczona, ale siniaki bardzo szybko znikną. Powinny zniknąć do trzech dni po mezoterapii.

Mezoterapia igłowa głowy Gdańsk – przeciwwskazania

Mezoterapia igłowa głowy oraz każdy inny rodzaj tego zabiegu nie może być wykonywany u osób, które mają:
• opaloną skórę,
• stan zapalny lub stan podgorączkowy,
• choroby nowotworowe,
• są w ciąży lub karmią piersią,
• infekcje.

Ważnym przeciwwskazaniem w przypadku mezoterapii igłowej głowy jest jeden z rodzajów łysienia, czyli łysienie bliznowaciejące. Jeśli dotyka Cię ten problem, lekarz nie zakwalifikuje Cię do zabiegu.

Mezoterapia Gdańsk – czy zabieg można wykonywać latem?

Nie. Mezoterapia nie jest wskazana latem. Jednym z przeciwwskazań do wykonania mezoterapii w jest opalona skóra, więc najczęściej nie można wykonywać jej latem. Jeśli jednak Twoja skóra jest nieopalona i w najbliższym czasie nie wybierasz się na wakacje, gdzie Twoja skóra będzie poddana częstej ekspozycji słoneczne. Dodatkowo, jeśli masz pewność, że w ciągu dnia nie będziesz przebywać często na słońcu, możesz skorzystać z zabiegu. Jednak, jeśli nie masz pewności, że nie będzie poddawać skóry na działanie promieni słonecznych, lepiej odłóż decyzję o zabiegu na jesień lub zimę.

Podsumowanie

Mezoterapia igłowa sprawdzi się dla tych wszystkich, którzy mają problem z nadmiernym wypadaniem włosów, rozstępami lub cellulitem. Dzięki ostrzykiwaniu konkretnej partii skóry możesz uzyskać satysfakcjonujące efekty, które są widoczne już po pierwszym zabiegu. Jeśli przeszkadza Ci pomarańczowa skórka lub białe paski na udach, mezoterapia igłowa w Gdańsku jest dla Ciebie!

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0