Krówki ślubne dla gości: oto 5 powodów, dlaczego to świetny pomysł!

HomeSklepy

Krówki ślubne dla gości: oto 5 powodów, dlaczego to świetny pomysł!

Cukierki krówki na ślub to naprawdę bardzo przemyślany, smaczny upominek dla gości weselnych. Co ciekawe, nie musi on być jedynie częścią paczki z pod

Ostre koło – co to za typ roweru?
Dystrybucja maszyn stolarskich
Producent dzianin – gdzie kupić wysokiej jakości dzianiny?

Cukierki krówki na ślub to naprawdę bardzo przemyślany, smaczny upominek dla gości weselnych. Co ciekawe, nie musi on być jedynie częścią paczki z podziękowaniem, którą wręczymy naszym bliskim czy znajomym, ale może też spełnić inne zadania podczas tego wyjątkowego dnia. Podajemy 5 powodów, dlaczego zamówienie krówek na wesele to świetny pomysł. 

Krówki ślubne, szybka realizacja ‒ gdzie zamówić?

Nim przejdziemy do wspomnianych powodów, dla których warto zamówić te mleczne słodkości na weselną imprezę, podpowiemy, gdzie można kupić krówki dla gości ślubnych. Słodkie mleczne krówki z dodatkiem masła o wielu różnych smakach znajdziemy na: https://www.cukrowki.pl/kategoria/krowka-weselna/. Każde zamówienie możemy personalizować, co jest szczególnie ważne, gdy zależy nam na indywidualnych podziękowaniach dla naszych bliskich. Dodatkowo znajdziemy tu opakowania zbiorcze, krówki ślubne w pudełku z dowolnym nadrukiem, a także wygodnie puszki aluminiowe i woreczki do zapakowania cukierków.

Krówki ślubne dla gości

5 powodów, dla których warto zamówić krówki ślubne

Cukierki krówki, które chcemy zamówić na ślub, sprawdzą się na wiele różnych sposobów. Oto kilka powodów, dla których naprawdę warto zaopatrzyć się w weselne krówki.

  1. Słodki upominek na pożegnanie ‒ krówki z nadrukiem na wesele przeważnie zamawiane są w celu podarowania ich weselnikom. Przyjęło się, że gdy zabawa się już kończy, każdy z zaproszonych gości dostaje od młodych przygotowane wcześniej pudełko z ciastami. Właśnie w takiej chwili warto podarować też spersonalizowane pudełko krówek, na którym znajdzie się na przykład indywidualne podziękowanie. 
  2. Szloga, czyli brama ‒ no właśnie, w wielu regionach kraju nadal istnieje tradycja blokowania przejazdu młodym do kościoła. Robienie bramy, lub jak to mówią na Śląsku szlogi, wymaga od młodych wykupienia się za przejazd. Dorośli, którzy stoją na bramie, przeważnie otrzymują alkohol, a dzieci drobne pieniądze lub właśnie słodycze. To dobry czas na to, by mieć w zanadrzu trochę krówek weselnych. 
  3. Konkursy i zabawy ‒ pudełka cukierków warto wykorzystać też podczas weselnych zabaw. Mogą być one nagrodą do wygrania grach dla dzieci, ale i niejeden dorosły chętnie spałaszuje kilka słodkich krówek, które zdobędzie podczas gry.
  4. Podziękowania dla rodziców ‒ to jedna najważniejszych części weselnej zabawy. Rodzicom daje się kwiaty i dziękuje za przygotowanie do życia, do wędrówki własną drogą. Uzupełnieniem bukietu może być na przykład pełne krówek pudełko lub puszka z nadrukiem, na którym znajdzie się nasze wspólne zdjęcie. To może złapać za serce.
  5. Podziękowania dla starosty i świadków ‒ podobnie jak w przypadku podziękowań dla rodziców, tak i tutaj warto pomyśleć o dużych spersonalizowanych pudełkach, które będą mogły zostać później użyte w inny sposób, a na których znajdzie się specjalnie przygotowany nadruk.

Oczywiście warto tutaj podkreślić, że wykorzystanie takich krówek weselnych to świetny pomysł także dlatego, że jest to coś unikalnego, czego nie spotkamy na każdym przyjęciu ślubnym. Dobrze jest pomyśleć nad tym, jakie pudełka sprawią niespodziankę i radość naszym bliskim. Może z ich wspólnym zdjęciem, a może z nadrukiem związanym z ich pracą lub hobby? Na koniec jeszcze jedno ‒ nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamówić personalizowane cukierki dla młodej pary jako gość weselny. 

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0