Krem na cellulit – jaki wybrać?

HomeSklepy

Krem na cellulit – jaki wybrać?

Krem na cellulit to kosmetyk, po który przedstawicielki płci pięknej sięgają naprawdę ochoczo. Najprawdopodobniej wynika to z faktu, iż pomarańczowa s

Karma farmina n&d – czyli idealna karma dla twojego pupila
Komody drewniane – czemu mogą się przydać w przestrzeni?
Wyjątkowe pomysły na prezenty dla roczniaków

Krem na cellulit to kosmetyk, po który przedstawicielki płci pięknej sięgają naprawdę ochoczo. Najprawdopodobniej wynika to z faktu, iż pomarańczowa skórka pojawia się u zdecydowanej większości kobiet. Na szczęście, z problemem tym można skutecznie walczyć. Przy wyborze kremów należy zwracać uwagę przede wszystkim na ich skład, bo to od niego zależy efektywność kosmetyków.

Krem na cellulit – jakie składniki powinien zawierać?

Krem na cellulit, aby był skuteczny, powinien bazować na naturalnych składnikach aktywnych takich jak na przykład te zebrane w tabeli poniżej:

Składnik Działanie
Ekstrakt z bluszczu pospolitego Posiada właściwości antyoksydacyjne, dzięki czemu okazuje się niezwykle skuteczny w walce z wolnymi rodnikami. Pomaga także detoksykować skórę, co jest ważne w kontekście walki z cellulitem.
Ekstrakt z alg Algi działają silnie ujędrniająco i antyoksydacyjne. Wykazują także zdolność do przywracania skórze jednolitego kolorytu.
Ekstrakt z ruszczyka kolczastego Ruszczyk uszczelnia ściany naczyń krwionośnych, przez co zapobiega ich pękaniu. Okazuje się też przydatny w walce z brakiem jędrności skóry. Pozwala uzyskać pożądane jej napięcie.
Olejek z drzewa różanego Składnik o silnych właściwościach nawilżających i odżywczych. Sprawia, że skóra staje się przyjemna w dotyku.
Kwas askorbinowy Wzmacnia kruche ściany naczyń krwionośnych i zapobiega ich pękaniu. Działa też rozjaśniająco.
Kofeina Wykazuje działanie napinające i nawilżające. Składnikowi temu nie sposób odmówić również właściwości łagodzących.
Ekstrakt z bylicy boże drzewko Wykazuje właściwości antyoksydacyjne oraz przeciwzapalne. Składnikowi temu nie sposób odmówić także działania oczyszczającego.
Rutyna Uszczelnia ściany naczyń krwionośnych, a także dba o to, aby skóra pozostawała przyjemnie jędrna w dotyku.

Krem antycellulitowy – jakich efektów można się po nim spodziewać?

Krem antycellulitowy o naturalnym składzie jest w stanie wywołać określone efekty. Przede wszystkim będziemy mogli liczyć na:

  • ujędrnienie skóry,
  • nawilżenie skóry,
  • wyrównanie kolorytu skóry.

Co istotne, jeśli zastosujemy krem antycellulitowy na wczesnym etapie, możemy całkowicie zwalczyć pomarańczową skórkę.

Kremy antycellulitowe – jak należy je stosować?

Kremy antycellulitowe, aby miały szansę być skuteczne, muszą być odpowiednio stosowane. Najważniejsza jest oczywiście regularność. Kremy muszą być stosowane codziennie. Najlepiej, jeśli zastosujemy je jeszcze zanim cellulit stanie się widoczny. Nic nie stoi na przeszkodzie temu, aby dobry jakościowo krem stosować w ramach profilaktyki.

Krem na cellulit – poznaj Vialise

Krem na cellulit godny polecenia to z całą pewnością Vialise. Jeżeli zależy nam na kompleksowej walce z pomarańczową skórką, możemy zdecydować się na cały zestaw kosmetyków Vialise. W jego skład wchodzą: krem, Vialise Body Wrapping oraz Vialise Lifting Effects. Jeśli na początek chcemy wypróbować jeden produkt, warto zacząć właśnie od kremu Vialise. Jego lekka konsystencja szybko się wchłania, przez to codzienne stosowanie kremu jest prawdziwą przyjemnością. Kosmetyk bazuje na licznych i naturalnych składnikach aktywnych, co czyni go nie tylko skutecznym, ale również bezpiecznym.

Krem na cellulit – czy wystarczy?

Krem na cellulit o naturalnym składzie ma szansę nam pomóc, ale nie wystarczy, jeśli nie zmienimy stylu życia. Należałoby więc zadbać o odpowiednio zbilansowaną dietę, a także o regularne uprawianie sportu.

Podsumowanie

Podsumowując, bez większych trudności można wysnuć wniosek o dużej skuteczności kremów na cellulit. Muszą być one jednak starannie wybrane i mądrze stosowane. Najlepiej postawić na krem o naturalnym składzie, bogaty w ekstrakty i oleje roślinne. Na uwadze warto mieć systematyczne ich stosowanie. Nie wolno zapominać także o tym, że sporą rolę w redukcji pomarańczowej skórki odgrywają zbilansowana dieta i aktywność fizyczna.

FAQ

1. Czy krem na cellulit o naturalnym składzie może być stosowany w ciąży?
To zależy od tego, jakie składniki są w nim zawarte. Jeżeli mamy wątpliwości co do tego, czy możemy stosować bezpiecznie dany kosmetyk, skontaktujmy się z lekarzem, który prowadzi ciążę.
2. Co robić, jeśli naturalny krem na cellulit nie działa?
Warto wówczas zastanowić się nad tym, czy używamy go z należytą częstotliwością i dbamy o prowadzenie zdrowego trybu życia. Poza tym, w przypadku zaawansowanego cellulitu, konieczne mogą okazać się zabiegi medycyny estetycznej.
3. Po jakim czasie naturalny krem na cellulit przyniesie pożądane rezultaty?
Nie da się udzielić prostej odpowiedzi na to pytanie. Wiele zależy od stopnia zaawansowania cellulitu, jak również od tego, czy walczymy z problemem holistyczne. Co do zasady, efekty powinny być widoczne po 3-4 tygodniach systematycznego stosowania kremu.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 4