Jak wyglądają nowe Mapy Google?

HomeTransport

Jak wyglądają nowe Mapy Google?

Nowa ikona, nowy wygląd i więcej nowych funkcji. Z okazji 15-lecia Map Google usługa mapowania zostanie zaktualizowana o kilka nowych funkcji i nowy w

Dlaczego pociągi są lepsze niż samochody?
Co warto wiedzieć o wynajmie sportowego samochodu?
Wypożyczalnia samochodów Warszawa – jasne zasady i mało formalności

Nowa ikona, nowy wygląd i więcej nowych funkcji. Z okazji 15-lecia Map Google usługa mapowania zostanie zaktualizowana o kilka nowych funkcji i nowy wygląd. W ciągu 15 lat Google Maps zmieniło się z aplikacji mapowej, która pokazuje, jak dostać się z punktu A do punktu B, w portal poświęcony niemal wszystkim planującym podróż. Możesz zapisać swoje ulubione miejsca docelowe, a dzięki Street View rozejrzeć się jak to wygląda z lotu ptaka. Możesz także zobaczyć, jaki jest ruch na trasie dojazdowej i wiele innych.

Nowy wygląd.

W nowej, niesamowitej aplikacji dostępnej dziś na urządzenia z systemem iOS i Android zobaczysz nowy projekt składający się z pięciu kart zamiast trzech: eksploruj, planuj, zapisuj, udostępniaj i aktualizuj.

 • Przeglądaj: tutaj znajdziesz informacje, recenzje i oceny dla lokalnych restauracji, atrakcji i zabytków na całym świecie.
 • Trasa: W zakładce Trasa otrzymasz sugestie dotyczące najbardziej efektywnej trasy, niezależnie od tego, czy podróżujesz samochodem, czy komunikacją miejską. Jeśli skonfigurujesz codzienne trasy, zobaczysz aktualne informacje o ruchu drogowym, szacowany czas podróży i propozycje alternatywnych tras.
 • Zapisane: Wszystkie zapisane miejsca docelowe, restauracje i inne atrakcje są zgromadzone w jednym miejscu.
 • Przekaż: na tej karcie możesz udostępniać lokalną wiedzę, taką jak szczegóły dotyczące dróg i adresów, brakujących miejsc w serwisie oraz dodawać wzmianki o firmie i zdjęciach.
 • Zaktualizowano: Najnowsza karta zawiera strumień polecanych i popularnych witryn opublikowanych przez lokalnych ekspertów.
  Zauważysz także, że Google Maps otrzymuje nową ikonę.

Dzięki nowym funkcjom Google śledzi zeszłoroczne wiadomości publiczne, w których podróżni uzyskują informacje o tym, jak pełny autobus, pociąg lub metro opierają się na poprzednich podróżach. Teraz podróżnicy publiczni powinni uzyskać jeszcze więcej informacji na temat transportu:

 • Temperatura: możesz sprawdzić, co poprzedni podróżnicy mówili o temperaturze na pokładzie.
 • Dostępność: Mapy Google ułatwiają osobom o szczególnych potrzebach identyfikację linii komunikacji z personelem pomocniczym, łatwiej dostępnymi wejściami, siedzeniami, przyciskami stop lub dodatkowo widocznymi świateł LED.
 • Bezpieczeństwo na pokładzie: Uzyskaj informacje na temat rozwiązań bezpieczeństwa na pokładzie.
 • Liczba wagonów: daje przegląd liczby wagonów pojazdu. Obecnie dostępne tylko w Japonii.

Mamy również wiadomość dla kierowców samochodów: teraz podczas jazdy nawigacja pokazuje jednocześnie prędkość samochodu i ograniczenie prędkości.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0