Jak prawidłowo używać kulek gejszy? Odpowiadamy

HomeSklepy

Jak prawidłowo używać kulek gejszy? Odpowiadamy

Kulki gejszy to niewielki gadżet, który może być używany przez każdą kobietę, która dba o zdrowie, a także jakość swojego życia seksualnego. Ich regul

Na co zwrócić uwagę wypożyczając namiot eventowy?
Zlewozmywaki podwieszane – nowoczesność i funkcjonalność
Laptopy Warszawa – wszystko, co musisz wiedzieć przed zakupem

Kulki gejszy to niewielki gadżet, który może być używany przez każdą kobietę, która dba o zdrowie, a także jakość swojego życia seksualnego. Ich regularnie noszenie działa pobudzająco na mięśnie waginy, prowadząc do ich wzmocnienia. Kulki polecane są przez lekarzy ginekologów oraz położne. Jak ich używać, by szybko uzyskać pierwsze efekty? Na to pytanie odpowiadamy w poniższym tekście. 

Jak działają kulki gejszy?

Kulki gejszy występują pod wieloma nazwami. Znane są jako kulki Ben Wa, kulki orgazmu, kule Wenus. Pierwsze wzmianki na ich temat pochodzą z Japonii i możemy je znaleźć w dokumentach datowanych na 500 rok naszej ery. Kule z czasów starożytnych były metalowe i mieściły w sobie dodatkowy ciężarek, dzięki któremu podczas ruchu mogły doprowadzić nawet do orgazmu. 

Klasyczne kulki waginalne wykonane z metalu. Te kulki gejszy oraz wiele innych modeli można kupić w sklepie z gadżetami erotycznymi KinkyWinky.pl.

Obecnie zadaniem kulek jest nie tylko zwiększenie doznań erotycznych, ale także napięcia mięśni pochwy dzięki ćwiczeniom mięśni Kegla. Wśród głównych korzyści, jakie przynosi używanie kuli gejszy, możemy wymienić:

  • wzmocnienie mięśni,
  • poprawę napięcia mięśni pochwy po ciąży,
  • poprawę doznań podczas orgazmu i ułatwienie osiągnięcia orgazmu,
  • pomoc w zwalczaniu takich problemów, jak wysiłkowe nietrzymanie moczu czy też opadanie narządów rodnych,
  • zwiększenie elastyczności mięśni przed porodem i przyspieszenie rekonwalescencji po porodzie. 

Jak wybrać kulki gejszy?

Istnieje kilka rodzajów kulek dopochwowych. Kulki do ćwiczenia mięśni Kegla można łatwo dobrać do naszych potrzeb. Wystarczy odpowiedzieć sobie na kilka prostych pytań. Przede wszystkim ważna jest ilość kulek. Pojedyncze są idealne dla osób początkujących, które dopiero rozpoczęły przygodę z tym gadżetem. 

Pojedyncze modele to dobre rozwiązanie także dla kobiet z tyłozgięciem szyjki macicy, o drobnej budowie ciała i niewielkiej, ciasnej pochwie. Dwie kulki to świetna opcja dla kobiet po naturalnym porodzie i o typowej budowie ciała.

Kolejna sprawa to wielkość kulek. Nie ma kulek uniwersalnych. Tutaj, podobnie jak poprzednio, kulki mniejsze przeznaczone są dla kobiet zaczynających ćwiczenia z tym akcesorium, a po większe powinny sięgnąć osoby po porodzie.

Ostatnia cecha kulek to ich waga. Warto rozpoczynać przygodę z kulkami od tych lekkich i stopniowo zwiększać ich wagę. Bardzo dobrym pomysłem jest zakup kulek progresywnych, które składają się z kilku wymiennych elementów o różnej masie. Można zmieniać je wraz z upływającym czasem zależnie od naszych potrzeb.

Jak używać kulek gejszy?

Po wybraniu odpowiedniego dla nas modelu możemy rozpocząć używanie kulek. Musimy pamiętać, że do aplikacji gadżetu warto użyć żelu, który pomoże nam umieścić kulki w pochwie. Dobrze jest pamiętać, że kulki wykonane z silikonu medycznego powinny być nawilżane jedynie za pomocą żelu na bazie wody. To daje gwarancję, że nie ulegną one zniszczeniu. 

Po zakończeniu ćwiczeń dobrze jest też użyć żelu do czyszczenia gadżetów erotycznych, który pomoże utrzymać je w idealnej czystości. Jako osoby początkujące kulki możemy nosić przez 15 minut dziennie, a potem przez 30‑45 minut, gdy już będziemy z nimi już bardziej zaprzyjaźnione. 

Zdarza się, że niektóre osoby noszą je dłużej, ale pamiętajmy, że musimy kierować się przede wszystkim rozsądkiem i dbać o nasze zdrowie. My doradzamy codzienne ćwiczenia i stopniowe wydłużanie czasu noszenia kulek, dzięki czemu pierwsze efekty pojawią się po około 6‑8 tygodniach od pierwszego ich użycia.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0