Fototapeta – nowoczesny wydźwięk Twojego wnętrza

HomeDom i wnętrza

Fototapeta – nowoczesny wydźwięk Twojego wnętrza

Wystrój wnętrza jest istotnym elementem życia i znacznie może wpłynąć na nasze samopoczucie oraz energię. Często pomijamy ten aspekt i przestrzeń, w k

Jakie mieszkania na wynajem ma do zaoferowania Radomsko?
Jak wybrać oświetlenie do wielofunkcyjnych przestrzeni domowych?
Sprawdzone pomysły na kompostowanie w małym mieszkaniu

Wystrój wnętrza jest istotnym elementem życia i znacznie może wpłynąć na nasze samopoczucie oraz energię. Często pomijamy ten aspekt i przestrzeń, w której spędzamy bardzo dużo czasu nie jest dla nas przyjazna. Dlatego tak ważne jest, aby zadbać o wystrój wnętrz, który będzie napawał pozytywną energią. Pamiętajmy również o tym, aby niepotrzebnie nie zagracać mieszkania zbędnymi przedmiotami, z których i tak nie korzystamy. Są one zbiorowiskiem kurzu i naszych frustracji. Jeżeli nie mamy pomysłu jak udekorować wnętrze najlepiej wybrać rozwiązanie uniwersalne. Takie, które będzie ponadczasowe oraz pozwoli na szybką zmianę wystroju pomieszczenia, jeżeli poprzednie już nam się znudzi. Takim właśnie rozwiązaniem jest fototapeta czarno-biała. Dzisiejsze są ultranowoczesne, dlatego nie powinniśmy mieć powodów do obaw, że będą wyglądać kiczowato, niczym z lat 80.

Postaw na fototapetę czarno-białą

Wybierając taką kolorystykę mamy nieograniczone możliwości dekoracyjne. Jeżeli lubimy mocne akcenty we wnętrzu to mamy ogromne pole do popisu. Możemy wybrać dodatki w intensywnym kolorze jaki tylko nam się wymarzy, np. żółtym, zielonym, niebieskim, czerwonym i połączyć to z fototapetą o geometrycznych wzorach. Na takiej fototapecie mamy kompozycję linii dynamicznych, graficznych i ostrych, które dodadzą dynamiki wnętrzu. Różnorodność kształtów jest ogromna: kwadraty, prostokąty, koła, zawijasy, graficzne rysunki zwierząt, a nawet motywy najpopularniejszych miast na świecie. Wybierając kanapy, zasłony, dywany czy poduszki warto postawić na te o gładkiej strukturze, bez żadnych wzorów, aby nie przesadzić z kontrastami. Zbyt duża ilość wzorzystych dodatków może sprawiać, że będziemy zmęczeni i przytłoczeni.

Subtelność i elegancja

Jeżeli chcemy osiągnąć delikatniejszy efekt warto wybrać fototapetę czarno-białą z motywem roślinnym. Kwiaty lub delikatne czarno-białe pnie drzew nie będą aż tak kontrastowe i dynamiczne jak ostre wzory geometryczne. Wnętrze uzupełnić możemy dodatkami w kolorach pastelowych: miętowy, pudrowy róż, błękit, delikatna szarość, blady turkus, przybrudzona biel. Dodaje to do naszego wnętrza ogromnej klasy oraz nowoczesności. W każdej chwili, jeżeli uznamy, że wystój jest dla nas zbyt monotonny i stał się uciążliwy lub nieciekawy, wystarczy tylko wymienić kilka dodatków na inny kolor lub wzór. Dlatego fototapeta czarno-biała jest tak uniwersalna. Daje nam ona szereg różnorodnych możliwości w zależności od naszych aktualnych preferencji.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą wydruków od Foteks, na stronie https://sklep.foteks.pl/fototapety-64-black-white.html.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0