Ekologiczne kubki – poznaj naturalną ofertę Slowpack

HomeSklepy

Ekologiczne kubki – poznaj naturalną ofertę Slowpack

Przechadzając się po mieście, często będziemy świadkiem osób z kubkiem w ręku. Spożywanie napojów w biegu stało się normą. Wymusza to na nas nasz tryb

Zestaw do robienia slime – zabawa dla każdego!
Jakie akcesoria i gadżety do smartfonów warto kupić?
Jak prawidłowo używać kulek gejszy? Odpowiadamy

Przechadzając się po mieście, często będziemy świadkiem osób z kubkiem w ręku. Spożywanie napojów w biegu stało się normą. Wymusza to na nas nasz tryb życia, podczas którego stale gdzieś pędzimy. Jeżeli leży nam na sercu dobro naszej planety, smuci nas zapewne fakt, że większość takich kubków wykonane jest z plastiku. Przez lata był, i niestety wciąż jest to najpopularniejszy materiał używany do produkcji opakowań w gastronomii. Najwyższa pora z tym skończyć i postawić na ekologiczne opakowania wykonane z biodegradowalnych surowców. Tylko w ten sposób możemy zaprzestać zaśmiecać nasze środowisko naturalne tonami szkodliwych tworzyw sztucznych. Poznaj ofertę sklepu Slowpack – postaw na produkty przyjazne środowisku.

Biodegradowalne kubki –  czym się wyróżniają?

Wszystkie kubki z naszej oferty wykonane są z pełni bezpiecznych i naturalnych materiałów. Są one w pełni kompostowane i biodegradowalne, przez co całkowicie przyjazne naturze. To doskonała alternatywa dla plastiku i wyrobów, które rozkładają się bardzo długo, szkodząc przy tym środowisku. Na naszej stronie znajdziesz kubki eko zrobione m.in. z papieru, trzciny cukrowej czy PLA.

Kubeczki ekologiczne ze sklepu Slowpack będziesz w stanie zabrać, gdziekolwiek zechcesz. Są niezwykle lekkie i wygodne. Doskonale sprawdzą się zatem na wszelkiego rodzaju imprezach plenerowych, piknikach i grillach. Dzięki szerokiemu wyborowi ciekawych wzorów dopasujesz je idealnie do okazji. Kubki ekologiczne nadają się zarówno do spożywania zimnych jak i ciepłych napojów. Bardzo dobrze izolują ciepło, zapewniając komfort trzymania nawet wrzątku. Użyte go ich wykonania materiały najwyższej jakości dają gwarancję trwałości. Nie ma obaw ze kubek rozpuści się podczas kontaktu z cieczą. Podoba Ci się wizja spożywania ulubionych napojów bez plastiku? Sprawdź naszą ofertę – https://slowpack.pl/pol_m_Kubki-ekologiczne-167.html.

Jadalne kubki do kawy – innowacyjne ekologiczne produkty

Ciekawymi produktami są  kubki wypiekane z naturalnych składników, które nadają się do jedzenia. Wyobraź sobie, że pijesz pyszną kawę, a za chwilę twój kubek staje się pyszną przekąską. Ciężko znaleźć bardziej ekologiczną formę spożywania napojów. W taki sposób redukujemy produkcję odpadów do zera. Do produkcji kubków z naszej oferty użyto mąki, otrębów i innych zbóż. Jeżeli nie mamy ochoty zjadać ich zjadać, bez wyrzutów sumienia możemy wyrzucić je do kosza. Ulegną biodegradacji w błyskawicznym tempie.

Ekologiczne opakowania na żywność – oferta sklepu Slowpack 

Zależy nam, aby dotrzeć z naszą ofertą do jak najszerszego grona odbiorców. Tylko w taki sposób jesteśmy w stanie spełniać naszą misję popularyzacji ekologicznych produktów przeznaczonych do żywności. Nasza oferta skierowana jest zarówno do właścicieli restauracji, food trucków oraz innych placówek zajmujących się kateringiem, jak i odbiorców indywidualnych. Istnieje możliwość zakupów detalicznych i hurtowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – postaw na naturalny wybór!

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0