Dlaczego firmy pożyczkowe weryfikują w BIK i KRD?

HomePieniądze

Dlaczego firmy pożyczkowe weryfikują w BIK i KRD?

Jeśli chcemy wziąć pożyczkę długoterminową bądź kredyt, a nasza historia w Biurze Informacji Kredytowej ma niską ocenę, albo co gorsza, nasz dług możn

Jak inwestować zgodnie z trendem?
Pożyczka gotówkowa na wakacje – czy to dobre rozwiązanie?
Nieterminowa spłata pożyczki online – konsekwencje

Jeśli chcemy wziąć pożyczkę długoterminową bądź kredyt, a nasza historia w Biurze Informacji Kredytowej ma niską ocenę, albo co gorsza, nasz dług można znaleźć w Krajowym Rejestrze Długów, to możemy mieć duże trudności w ich otrzymaniu. BIK i KRD powstały bowiem głównie po to, aby bank czy firma pożyczkowa, mogły sprawdzić, czy jesteś godnym zaufania klientem. Widząc w BIK-u, że spłaty kredytów czy pożyczek w terminie nie są Twoją mocną stroną, a wręcz przeciwnie, to mają podstawy wnioskować, że będziesz dla nich trudnym klientem. Jeśli natomiast Twój dług trafił do KRD to znak, że Twoje niezrealizowanie płatności przekraczają 60 dni, a to już poddaje pod rozwagę podjęcia decyzji o przyznaniu pożyczki. Wiadomo przecież, że nikt nie chce komplikować sobie życia nierzetelnymi klientami. Często zdarza się, że nasze dane trafiają na „czarną” listę przez przeoczenie albo niedopłatę paru groszy. Warto jest to wyjaśnić i uregulować zaległości, aby mieć czyste konto.

Widniejesz w KRD a BIK wykazuje zaległości w spłatach?

Jeszcze nic straconego. Nadal możesz otrzymać pożyczkę. Na polskim rynku jest wiele firm, które specjalizują się w udzielaniu pożyczek dla zadłużonych lub tak zwanych chwilówek. Najlepsze oferty takich instytucji znajdziesz w rankingu https://pozyczasz.pl/pozyczki/bez-bik-i-krd/. Sam wybierasz kwotę, jaką chcesz pożyczyć i w jakim czasie będziesz chciał ją spłacić. Już nie musisz chodzić do banku i kompletować stosu dokumentów potrzebnych do weryfikacji Twoich dochodów i potwierdzenia Twojej wiarygodności. Na pożyczasz.pl załatwisz formalności online nie wychodząc z domu. Wypełnienie wniosku zajmie Ci zaledwie kilka minut, a decyzję i przelew na konto otrzymasz w ciągu kwadransa. Bez zaświadczeń i zbędnych formalności. Pożyczkę możesz przeznaczyć na dowolny cel. Nikt nie będzie weryfikował na co wydajesz środki. Ważne jest, abyś spłacił dług w takim terminie, jaki zadeklarowałeś we wniosku. To idealna opcja dla tych, którzy potrzebują szybkiej gotówki.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0