Co włożyć do kosza na podziękowania dla rodziców? Sprawdzone sposoby i te mniej znane

HomeSklepy

Co włożyć do kosza na podziękowania dla rodziców? Sprawdzone sposoby i te mniej znane

Tradycyjny punkt każdego polskiego przyjęcia weselnego - oprócz pierwszego tańca i oczepin - to podziękowania dla rodziców. Ten emocjonujący moment je

Karma farmina n&d – czyli idealna karma dla twojego pupila
Etykiety samoprzylepne jak mogą ułatwić pracę w przemyśle.
Szlachetny smak i niesamowite właściwości miodu lipowego

Tradycyjny punkt każdego polskiego przyjęcia weselnego – oprócz pierwszego tańca i oczepin – to podziękowania dla rodziców. Ten emocjonujący moment jest bardzo stresujący dla młodej pary, a wypowiedziane słowa wzruszają nie tylko rodziców, ale również gości. Zwykle wręcza się rodzicom kosz prezentowy, ale co kupić do jego wnętrza? Oto pomysły na podziękowania dla rodziców w koszu prezentowym. 

Kosze na podziękowania dla rodziców — klasyka i styl

Nie każdy ma chęci i czas, by zająć się oryginalnymi podziękowaniami: nie ukrywajmy: młoda para ma wiele spraw do załatwienia przed ślubem, a czas wyjątkowo szybko biegnie. Wielu producentów proponuje już gotowe kosze na podziękowania dla rodziców, które zawierają głównie słodycze i dobrej jakości alkohol — przeważnie jest to wino i whiskey lub wódka. Można też zakupić gotową drewnianą skrzynkę i uzupełnić ją ulubionymi smakołykami i alkoholem przez rodziców. 

Do kosza prezentowego warto również wręczyć rodzicom bukiet kwiatów — w dzisiejszych czasach bardzo modne są pudełka kwiatowe. Ponadto można wręczyć rodzicom pisemne podziękowania w formie listu lub dyplomu. Taka forma podziękowań to pamiątka na długie lata, którą można powiesić na ścianie. 

Skrzynka – podziękowanie dla rodziców

Tradycyjne pomysły na kosz prezentowy w ramach podziękowań

Zwykle młodzi przygotowują wiersz lub piosenkę i wręczają rodzicom kosz prezentowy oraz kwiaty. W koszu przeważnie znajdują się słodycze, alkohol czy dobrej jakości kawa — wszystko to, co rodzicom może sprawić przyjemność. W sieci można również znaleźć firmy specjalizujące się w personalizacji. Nowożeńcy mają wówczas możliwość wyboru jednego z kilku wzorów i personalizacji skrzynki poprzez wybór czcionki, kolorystyki, materiału, tekstu i wzoru grawerunku itd. Przykładem takiej firmy jest m.in. artMA, która prócz skrzynek oferuje innego rodzaju ciekawe podziękowania dla rodziców: dyplomy, statuetki, pudełka czy skrzynki na alkohol.  

Skrzynki drewniane jako podziękowanie dla rodziców – co zamiast produktów spożywczych? 

Coraz częściej nowożeńcy odchodzą od klasyki i stawiają na bardziej nowoczesne i zabawne prezenty w ramach podziękowań dla rodziców.  Co włożyć do takiego kosza prezentowego? Bon na wyjazd do SPA czy wycieczkę w jakieś urokliwe miejsce to ciekawy pomysł, który na pewno ucieszy rodziców. Nie ma nic lepszego niż odpoczynek od codzienności i pracy.. 

Ciekawym pomysłem jest też wręczenie specjalnie wygrawerowanych zegarków dla rodziców z datą ślubu i napisem „dziękujemy”, a mamom można wręczyć otwierany wisiorek ze zdjęciami nowożeńców. Do takiego kosza można dołączyć obraz z tekstem podziękowań i zdjęciem młodej pary. Kosz można uzupełnić świecami zapachowymi czy kulami kąpielowymi oraz kosmetykami. 

Oczywiście można stworzyć dwa kosze na podziękowania dla rodziców i teściów, ale można też stworzyć 4 kosze dla każdego z osobna. Jeśli młoda para chce spersonalizować swoje kosze z dedykacją, to ich wnętrze również powinno być dopasowane — wiadomo przecież, że mężczyznę ucieszy zupełnie inny rodzaj prezentu niż kobiety. Dla ojców np. można załączyć dobrej jakości alkohol w specjalnie wygrawerowanej butelce lub karafkę z podziękowaniami i zestaw szklanek. 

Personalizowana skrzynka dla rodziców

Jaka piosenka na podziękowania dla rodziców?

Najchętniej wybieranym utworem jest „Cudownych rodziców mam” Urszuli Sipińskiej lub „Podziękowania dla rodziców” zespołu Cliver — są to klasyczne hity na przyjęciach weselnych w czasie podziękowań dla rodziców. Oba utwory są bardzo ujmujące, dzięki czemu moment podziękowań jest wzruszający, a przecież właśnie o to chodzi. 

Jeśli młoda para nie zdecyduje się na klasykę, to trzeba pamiętać, by wybrany utwór podobał się rodzicom i przywołał u nich nostalgię lat młodzieńczych. Jeśli na weselu gra zespół, warto zapytać się, czy są w stanie wykonać wybrany utwór na żywo, ponieważ muzyka grana na żywo wywołuje więcej emocji niż puszczona z płyty. 

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0