Co brać pod uwagę podczas organizacji wieczoru kawalerskiego w Warszawie?

HomeLifestyle

Co brać pod uwagę podczas organizacji wieczoru kawalerskiego w Warszawie?

Stolica jest najlepszym miejscem do zorganizowania wieczoru kawalerskiego – gwarantuje najwięcej wysokogatunkowych atrakcji z właściwie każdej dziedzi

Najlepsze odżywianie dla kotki karmiącej: Przewodnik po karmie dla kotki w ciąży i laktacji
Kursy masażu orientalnego – masaż Lomi Lomi
Czy klinika weterynaryjna Toruń to odpowiednie miejsce do leczenia Waszych zwierzaków?

Stolica jest najlepszym miejscem do zorganizowania wieczoru kawalerskiego – gwarantuje najwięcej wysokogatunkowych atrakcji z właściwie każdej dziedziny. Co warto brać pod uwagę, gdy organizujemy wieczór dla przyszłego pana młodego?

Po pierwsze zainteresowania

Wybrane atrakcje na wieczór kawalerski powinny korespondować z tym, czym pan młody się interesuje i jaką jest osobą. Nie ma sensu planować bardzo wyrafinowanych rozrywek, jeśli bohater wieczoru najbardziej lubi zabawę w kameralnym gronie i – zamiast jazdy limuzyną przez Aleje Ujazdowskie – wolałby jednak spokojne spotkanie przy piwie i ognisku.

Ta sama zasada dotyczy sytuacji, gdy pan młody jest osobą rozrywkową i lubi się dobrze zabawić w fajnym towarzystwie. Czasem organizacja wieczoru kawalerskiego dla wytrawnego imprezowicza bywa kłopotliwa, zwłaszcza, gdy pozostali uczestnicy zabawy są żonaci i nie kwapią się do zrzutki na wynajęcie striptizerki. Co zrobić w takiej sytuacji, aby wilk był syty i owca cała? Imprezę można podzielić na część dla wolnych i dla zajętych gości. Pierwsza – dzienna część, w której wezmą udział wszyscy, może opływać w konwencjonalne atrakcje, jak wizyta na strzelnicy, a następnie spotkanie w ulubionym pubie. Na finisz w klubie go-go wybiorą się tylko ci, którzy mogą sobie na to pozwolić.

Po drugie bezpieczeństwo

Planując wieczór kawalerski, należy szczególną uwagę zwrócić na renomę firm, z usług których korzystamy. Przykładowo – jeśli rezerwujemy dla pana młodego skok ze spadochronem, poczytajmy najpierw opinie o firmie i upewnijmy się, że dotrzymuje ona terminów oraz przestrzega niezbędnych zasad bezpieczeństwa. Popularność sportów ekstremalnych i wysokie ceny takich usług przyciągają do branży wielu ludzi, z których tylko część jest godna zaufania. Sprawdźmy więc, czy firma, która oferuje tego rodzaju usługę, składa się z profesjonalistów, którzy wiedzą, co robią.

Gdy gwoździem programu ma być wizyta w klubie ze striptizem, również sprawdźmy, co to za miejsce i co oferuje. Warto korzystać z oferty sprawdzonych lokali, takich jak np. warszawski Hustler Gentlemen’s Club, będący klubem na europejskim poziomie, z nocną restauracją. W dobrym klubie wiemy, za co płacimy – przejrzyste pakiety dają wgląd w to, co jest przedmiotem oferty, a dyskretna obsługa dba o prywatność i komfort gości.

Po trzecie ceny

Wiele popularnych atrakcji na wieczór kawalerski jest reklamowanych w taki sposób, aby jak najbardziej rozmydlić kwestię ceny – dotyczy to zwłaszcza wynajmu rozmaitych pojazdów. Bookując usługę należy się upewnić, jak wygląda szczegółowy cennik i czy na przykład super impreza, za którą płaci się bajońską sumę, nie trwa jedynie 60 minut.

Dobrze jest też porównywać ceny podobnych usług w okolicy. Zdarza się czasem, że konkurencyjna firma oferuje to samo 30% taniej, a jedyna różnica polega na tym, że nie reklamuje swojej usługi, jako stricte przeznaczonej na wieczór kawalerski.

Kolejną kwestią są usługi dodatkowe – może się okazać, że wynajmując nietypowe i prestiżowe miejsce w bardzo wysokiej cenie, nie mamy zagwarantowanego alkoholu i posiłków – a ich ceny w lokalu są bardzo wysokie. Warto sprawdzić takie z pozoru drobne detale i rezerwować miejsca i atrakcje z rozwagą, aby wieczór kawalerski przebiegł bez żadnych wpadek i gwarantował same miłe wspomnienia.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0