Chusteczki nawilżone uratują Cię od wielu kłopotów

HomeSklepy

Chusteczki nawilżone uratują Cię od wielu kłopotów

Trochę za dużo słońca na plaży? Oparzenie słoneczne można tymczasowo schłodzić, delikatnie poklepując wrażliwy obszar nawilżoną chusteczką. Chusteczki

Odpowiednie obuwie w trosce o zdrowie
Jakie etui wybrać do iPhone 11? Oto kilka ciekawych propozycji
Prostownica do włosów: jak wybrać najlepszą?

Trochę za dużo słońca na plaży? Oparzenie słoneczne można tymczasowo schłodzić, delikatnie poklepując wrażliwy obszar nawilżoną chusteczką. Chusteczki nawilżone mogą być również używane do leczenia skaleczeń i zadrapań. Chociaż większość chusteczek nie ma żadnych właściwości antyseptycznych, nie ma nic złego w używaniu chusteczek do wstępnego oczyszczenia przed zastosowaniem odpowiedniego leczenia miejscowego.

Aby przygotować delikatnie pachnące saszetki do szuflady komody, pokrój chusteczki dla niemowląt na kwadraty i dodaj kilka kropli ulubionego olejku eterycznego. Kwadraty sprawią, że Twoja komoda będzie pachniała świeżo i zapobiegnie nabieraniu przez ubrania drzewnego zapachu.

Wytrzyj kota lub psa nawilżoną chusteczką, aby zatrzymać sierść na jego plecach. Wilgoć chusteczki przyciągnie luźną sierść i sprawi, że zwierzę będzie pachniało świeżością. Podczas sprzątania zaleca się używanie wilgotnych chusteczek, aby zatrzymać kurz. Ta technika jest równie skuteczna w przypadku sierści zwierząt, którą można szybko zebrać z podłogi za pomocą wilgotnych chusteczek. Chusteczki nawilżone są wystarczająco delikatne, aby można je było używać również na psich łapkach, więc trzymaj pojemnik w pobliżu wejścia, aby uniknąć konieczności sprzątania w deszczowe lub śnieżne dni.

Chusteczki nawilżone pomogą Ci usunąć ślady, których nie chcesz zostawić

Jeśli założysz sweter i szybko zauważysz, że znajdują się na nim smugi po użyciu dezodorantu, przetrzyj go lekko nawilżoną chusteczką. Oprócz usuwania skaz na dywanie, chusteczki nawilżone często usuwają również plamy z ubrań. Wszystko, co musisz zrobić, to przetrzeć ubranie chusteczką i obserwować, jak znienawidzona biała smuga znika. Nie wyrzucaj jeszcze pustych opakowań po chusteczkach. Zastanów się nad ich wypłukaniem i wykonaniem apteczki do samochodu lub pudełka na biżuterię podróżną. Pojemnik utrzyma wszystko w jednym miejscu i nie poczujesz szczególnej straty, jeśli pęknie podczas używania. Nie wspominamy nawet o tym, że ta wskazówka zrobi z Ciebie osobę przyjazną dla środowiska.

Przypalone tłuszcze spożywcze mogą być naprawdę trudne do usunięcia, zwłaszcza jeśli pozostawiono je na noc gotowaniu lub smażeniu. Zamiast spędzać niezliczone minuty na szorowaniu zaschniętego tłuszczu gąbką, po prostu trzymaj zapas nawilżonych chusteczek na blacie kuchennym i pamiętaj, aby szybko wytrzeć nimi patelnię, gdy ostygnie. To ułatwi znacznie zmywanie, ponieważ chusteczki nawilżone zbierają i wchłaniają tłuszcz z powierzchni patelni, zamiast tylko przesuwać go z miejsca w miejsce. Chcesz więcej dobrych wiadomości? Bez konieczności używania namydlonej gąbki, która Cię ochlapuje, używanie chusteczek sprawi, że Twoje dłonie będą znacznie czystsze i mniej zniszczone.

Chusteczki nawilżone zadbają o Twoje dobre samopoczucie

Ten genialny sposób używania chusteczek jest świetny w upalne, letnie dni, kiedy nawet klimatyzacja nie może Cię ochłodzić! Wystarczy włożyć chusteczki nawilżone do lodówki, pozwolić im się schłodzić i nałożyć je na skórę. Możesz nawet wrzucić paczkę do lodówki i używać podczas grillowania lub wycieczki na kemping, aby szybko ochłodzić się podczas jakiegoś “gorącego” wydarzenia. Dodatkowo podczas przebywania poza domem chusteczki nawilżone są szybkim, łatwym i niepozornym sposobem na ochłodzenie i odświeżenie. Pożegnaj wstydliwe plamy potu pod pachami.

Podobnie jak wszystkie powierzchnie w Twoim domu, zarówno prawdziwe, jak i sztuczne rośliny mogą przez długi czas pokrywać się kurzem. Chusteczki nawilżone to świetny produkt, który pomoże ci przywrócić blask liści i je odświeżyć. Aby wyczyścić rośliny, po prostu przeciągnij chusteczką po liściach i pozwól wilgoci zebrać kurz.

Chociaż wszyscy wiedzą, że w samolotach są zarazki, możesz nie zdawać sobie sprawy, ile rzeczy samoloty nie jest tak czyste, jak powinny być. Jeśli nie chcesz się czymś zarazić podczas lotu, możesz spakować chusteczki nawilżone do torby podręcznej. Gdy już usiądziesz, wyczyść obszar wokół siebie nawilżoną chusteczką, aby usunąć niektóre zarazki. Wskazane jest również wycieranie rąk chusteczkami przed jedzeniem, a nawet osuszanie twarzy, aby się ochłodzić i odświeżyć.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0