Top 5 gier na Playstation

HomeTechnologia

Top 5 gier na Playstation

Konsola Playstation PS1/PSX), była bardzo popularną konsolą, na którą weszło wiele bardzo ciekawych gier. Gracze z pewnością nie mogli narzekać na bra

Ciekawe polskie gry mobilne
Kim jest producent płytek drukowanych?
Komputer służbowy – komputer prywatny. Jak sprawnie sprzedać sprzęt firmy

Konsola Playstation PS1/PSX), była bardzo popularną konsolą, na którą weszło wiele bardzo ciekawych gier. Gracze z pewnością nie mogli narzekać na brak dobrych tytułów. Oczywiście konsola PSX jest już „martwa”, ale jej coraz nowsi i lepsi następcy wciąż pojawiają się na rynku. Chociaż artykuł został przygotowany głównie z myślą o graczach konsolowych, to być może zainteresuje Cię także: darmowe gry hazardowe sloty. I chociaż gry nie są dostępne na Playstation, to jesteśmy przekonani, że zapaleni gracze korzystają z wielu możliwości, aplikacji i nie ograniczają się wyłącznie do kilku tytułów. 

Top 5 gier na konsole Playstation 1:

Dead or Alive

Bijatyka może nie tak popularna jak Tekken, czy Mortal Kombat, ale ciekawa i oferująca to czego nie oferowały wspomniane gry, czyli animacje skaczących biustów. Oczywiście nie to spowodowało, że zostało ciepło odebrana, choć ten element nie umknął uwadze odbiorców. Gra posiada ciekawe postacie, które odblokowuje się wraz z ukończeniem fabuły jedną z dostępnych postaci, dodatkowo postacie mają do odblokowania kilka strojów. Dead or Alive oferuje kilka trybów rozrywki znanych z innych bijatyk.

Medievil

Rycerz, a właściwie niedoszły rycerz powstający z grobu i walczący z różnymi maszkarami. Gra ma do zaoferowania ciekawe lokacje i wiele różnych broni, które zdobywamy wraz z rozwojem gry.

Medal of Honor

Pierwsza część bardzo popularnej gry FPS. Oczywiście odbywa się za czasów II wojny światowej, więc gracz musi walczyć z Niemcami. Każdy poziom można, ale nie trzeba ukończyć w 100%, żeby to zrobić należy wykonać wszystkie zadania i zabić wszystkim wrogów na mapie. Jeśli ktoś chce zdobyć wszystkie medale i ukończyć grę na 100% musi każdą lokację przejść perfekcyjnie. Mamy tu bronie i sprzęt znane z II wojny światowej.

Crash Bandicoot

Niezapomniany i bardzo ciepło przyjęty Crash Bandicoot i to wszystkie 3 części jakie powstały na konsolę Playstation, choć najpopularniejszy wydaje się być Crash Bandicoot 3: Warped. W grze przemierzamy kolejne lokacje zdobywając kryształy, pokonując przeciwników i coraz trudniejsze przeszkody. Grę można ukończyć zdobywając tylko podstawowe kryształy, albo na 100% zdobywając dodatkowe kryształy za sekrety, skrzynki a także w 3 części relikty za czas. 

Tekken 3

Cała seria gier Tekken na Playstation była popularna, ale największą rzeszę fanów zdobył Tekken 3. Gra oferuje ponad 20 postaci wiele trybów gry i przede wszystkim rozbudowany system walki z wieloma ciosami, których zwykły śmiertelnik nie jest wstanie spamiętać. Nowe części gry Tekken pojawiają się do tej pory.

Obecnie w gry można grać na konsoli lub za pomocą bardzo dobrego emulatora.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0