Wakacje na rowerze – to jest to!

452

Żarowski Klub Cyklistów „Old Spokes” przy GCKiS odbył 5-ą wakacyjną wycieczkę rowerową. Tym razem cykliści „Old Spokes” wyruszyli do Ośrodka Sportów Wodnych i Rekreacji Powiatu Wrocławskiego w Borzygniewie, gm. Mietków.

Obrana trasa wycieczki nie należała do łatwych i w połowie składała się z dróg polnych. Krajobrazy w pełni rehabilitowały wysiłek przemierzanych kolejnych kilometrów. Żarowscy Klubowicze wraz z połączoną grupą rowerzystów z Kalna, Gołaszyc i Śmiałowic, przybyli następującą trasę: Żarów-Kalno-Wostówka-Pożarzysko-Domanice-Borzygniew i z powrotem (przez Siedlimowice) – w sumie 33 km. Łącznie wszyscy uczestnicy wycieczki pokonali dystans ponad 1300 km. Po dotarciu do Ośrodka Sportów Wodnych i Rekreacji w Borzygniewie uczestnicy wyprawy brali udział w grach i zabawach oraz wspólnym ognisku.

Podczas wspólnego wyjazdu, Klubowicze „Old Spokes” wręczyli także drobny upominek oraz odśpiewali „100 lat” dla Ewy Wołek z Kalna – solenizantki, obchodzącej swoje urodziny! Na kolejną wycieczkę rowerową Old Spokes zapraszają już 29 sierpnia (wtorek). Zbiórka jak zawsze o godz. 9:30 pod GCKiS przy ul. Piastowskiej 10.

Źródło: GCKiS Żarów