Zaginęła 78-letnia mieszkanka Wałbrzycha

713

W niedzielę wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła – zaginęła 78-letnia Zelia Żalik, mieszkanka Wałbrzycha. Kobietę szuka policja, straż pożarna, specjaliści z GOPR-u. Sytuacja jest bardzo poważna i liczy się każda godzina. Stąd apel do wszystkich, którzy mogą pomóc w znalezieniu zaginionej, by natychmiast kontaktowali się z wałbrzyską policją.

W niedzielę około godz. 17.00 wyszła z domu i do tej pory nie powróciła 78-letnia Zelia Żalik. Kobieta mieszka w dzielnicy Piaskowa Góra w Wałbrzychu – informuje st. asp. Joanna Żygłowicz, oficer prasowy KMP w Wałbrzychu. – Jak ustalili funkcjonariusze z pierwszego komisariatu w chwili wyjścia z domu ubrana była w długą, czarną spódnicę, biały polar i czarne półbuty. Kobieta ma 170 cm wzrostu, jest szczupłej budowy, ma krótkie siwe włosy. Jak podaje rodzina, nie posiada żadnych znaków szczególnych.Ma przy sobie telefon komórkowy oraz prawdopodobnie dowód osobisty. Ostatni kontakt telefoniczny z kobietą nawiązany został wczoraj popołudniu. Jest osobą schorowaną w związku z czym sytuacja jest bardzo poważana i liczy się każda godzina – relacjonuje Joanna Żygłowicz.

Trwa akcja poszukiwawcza, w której udział biorą policjanci, strażacy oraz specjaliści z GOPR- u. W przypadku zauważenia zaginionej, lub też posiadania jakiejkolwiek informacji, która może pomóc w jej odnalezieniu, prosimy o kontakt z wałbrzyską policją pod nr 997.