Śmietanka gwiazd muzyki house zgromadzi tłumy

633

W okresie wakacyjnym Stara Kopalnia zamieni się w „Kopalnię House’u”. Za sprawą Noviki oraz najlepszych Dj’ów z regionu, Wałbrzych stanie się miejscem, którego fani muzyki house nie będą mogli pominąć.

Podczas wakacji Stara Kopalnia rozpocznie serię imprez, których w Wałbrzychu dotychczas nie było. Letnia Kopalnia Energii oraz Kopalnia Kreatywności zorganizowane we współpracy z lokalnym środowiskiem będą bazą pod planowane w ciągu kolejnych miesięcy wydarzenia. Głównym, szumnym będzie „Mine of House”, czyli Kopalnia Muzyki House. Event rozpocznie się 1 sierpnia o godzinie 20.00 i potrwa do białego rana. Współorganizatorem imprezy jest Dj Novicky z Wałbrzycha. – Główną gwiazdą tej nocy będzie Novika, która wystąpi z całym zespołem. Wydarzenie uświetni Dj D’Vision oraz Dj Flor, obaj muzycy z Wrocławia. Będą też przedstawiciele z Wałbrzycha – mówił 23 czerwca podczas konferencji prasowej Jan Nowicki znany jako Dj Novicky. Zaproszenie do Wałbrzycha przyjął także duet Blazers and Jeans z brytyjskich klubów house’owych. Event ma mieć charakter wakacyjny, słoneczny i house’owy. – Będzie to impreza na otwartej przestrzeni. Mam nadzieję, że fani muzyki house będą usatysfakcjonowani tym zestawem, który im proponujemy, bo z pewnością będzie to wydarzenie na wysokim poziomie. Liczymy na udział wałbrzyszan i ludzi z regionu. Edycja house’owa będzie dużym zaskoczeniem dla tych osób, które jeszcze w Starej Kopalni nie były i odkryją ją pod kątem muzycznym – dodała Anna Żabska, dyrektor Starej Kopalni.

By jeszcze bardziej zachęcić do wspólnej, letniej zabawy Dj Novicky daje szansę lokalnym artystom muzyki house, deep house i funky na wystąpienie na jednej scenie z gwiazdami jako support. Wystarczy przygotować 30-minutowy promo set i przesłać go na adres Starej Kopalni.

Mine of House jest eventem biletowanym. Koszt biletu w przedsprzedaży wynosi 30 złotych, natomiast w dniu imprezy – 35 złotych.