Przedszkole Michałek uczy i bawi (FOTO)

1403

Wspaniała zabawa i niezapomniane chwile dla najmłodszych i ich rodziców. Masa atrakcji i dziesiątki roześmianych dziecięcych twarzy. Wszystko za sprawą piątej edycji pikniku rodzinnego jaki odbył się dziś w Niepublicznym Przedszkolu Michałek w Wałbrzychu.

Wałbrzyskie niepubliczne przedszkole Michałek to miejsce niezwykłe. Rodzice 120 dzieci, które na co dzień uczęszczają do placówki mogą być pewni, że poziom edukacji oraz bezpieczeństwa ich potomstwa stoi na najwyższym poziomie. W Michałku stawiają na języki obce. W placówce codziennie odbywają się zajęcia z języka angielskiego. – W najbliższej przyszłości na terenie przedszkole powstanie pierwsza niepubliczna językowa Szkoła Podstawowa Młody Kopernik – przekonuje właściciel przedszkola Marek Rząsowski. Michałek na co dzień współpracuje z poradnią logopedyczną. – Zajęcia z logopedą odbywają się regularnie dwa razy w tygodniu – mówi Rząsowski. Placówka może pochwalić się także jedyną w okolicy przestronną salą gimnastyczną gdzie odbywają się zajęcia między innymi z Taekwondo i mini koszykówki.
Kompleks przedszkola nieustannie się rozbudowuje. Dosłownie przed chwilą do użytku został oddany nowy, bezpieczny plac zabaw, w budynku głównym możemy pochwalić się przestronnymi salami edukacyjnymi czy stołówką. W budynku zostało wymienionych aż 138 szyb. Przedszkole jest stale monitorowane dzięki czemu, rodzice mają pewność, że ich dzieciom nie zagraża żadne niebezpieczeństwo. W planach jest również budowa basenu krytego – opowiada właściciel przedszkola Marek Rząsowski.