Pectus rozkochał Wałbrzych

1276

Muzyczny show i pozytywna energia zespołu Pectus wprost z wałbrzyskiej sceny. Polska supergrupa wystąpiła o godz. 17.00 w Galerii Victoria.

Tłumy zakochanych wałbrzyszan przybyły dziś na prawdziwy show, jaki dał znany i lubiany polski zespół Pectus. – Gorąco Was witamy i zapraszamy na kilka muzycznych podróży z braćmi Szczepanik zapowiadał wokalista Tomasz Szepanik. Od samego początku zespół zagrał z niezwykłą energią, którą wprost zarażał publiczność. Zespół pochodzący z Rzeszowa zaprezentował największe swoje przeboje, które nie stronią od szeroko rozumianego bluesa i country, popu oraz rocka. Chwytliwymi melodiami i tym razem Pectus przekazał mnóstwo pozytywnych emocji. Wałbrzyszanie wśród wielu przebojów supergrupy mogli usłyszeć takie hity jak „To, co chciałbym ci dać”, „Życie na dystans”, „Oceany”, „Szkoła marzeń” czy wielokrotnie zapowiadaną tego wieczoru „Barcelonę”. 

Pectus powstał 10 lat temu w Rzeszowie. W skład zespołu wchodzą – lider i wokalista – Tomasz Szczepanik, perkusja – Marek Szczepanik, gitara – Mateusz Szczepanik oraz gitara – Maciej Szczepanik. Niezwykle lubiany przez polską publiczność zespół na swoim koncie ma trzy płyty wydaną w 2009 roku „Pectus”, w 2010 roku „Stos praw” oraz 2013 roku „Siła braci”.

[pp_gallery gallery_id=”47081″ width=”200″ height=”200″]