Nowy, większy salon CCC w Galerii Victoria

436

11 kwietnia w Galerii Victoria w Wałbrzychu ruszy nowy, większy salon marki CCC, lidera na polskim rynku sprzedaży obuwia.

Nowy salon zajmie aż 710 m. kw. To powierzchnia dwukrotnie większa niż dotychczas. Zlokalizowany będzie na parterze wałbrzyskiego centrum handlowego, w bezpośrednim sąsiedztwie supermarketu Intermarche. Nowoczesny wygląd sklepu, ogromna przestrzeń handlowa, zastosowanie specjalistycznego oświetlenia oraz wygodne stanowiska do przymierzenia obuwia, sprawią, iż każdy klient powinien poczuć się komfortowo. – Cieszy nas, że najemca, który jest z nami od dnia otwarcia obiektu, nie tylko decyduje się na kontynuację współpracy, ale dodatkowo powiększa powierzchnię salonu. To tylko potwierdza, że oferowana w Galerii Victoria powierzchnia komercyjna jest wysokiej jakości i spełnia standardy największych i najbardziej wymagających sieci handlowych – mówi Grzegorz Samczuk. – Zdecydowanie większa przestrzeń, do tego odświeżony design i zupełnie nowa aranżacja sklepu to tylko część zmian, jakie czekają na klientów nowego salonu CCC w Galerii Victoria. Najistotniejszym jednak jest fakt, iż asortyment sklepu będzie zdecydowanie większy niż do tej pory. W zasadzie największy spośród markowych sklepów obuwniczych w regionie. 

CCC SA jest liderem polskiego rynku sprzedaży detalicznej obuwia oraz jego największym producentem w Polsce. Grupa CCC to ponad 700 sklepów zlokalizowanych w nowoczesnych centrach i galeriach handlowych w 14 krajach, własna fabryka butów skórzanych, 7000 pracowników, i 25 milionów par butów sprzedawanych w ciągu roku. Grupa CCC dba o pozytywny wizerunek swoich marek oferując bogatą i zróżnicowaną ofertę produktową skierowaną do szerokiego grona odbiorców.

W okresie jednego roku firma oferuje ponad cztery tysiące wzorów. Każda kolekcja obejmuje modele casualowe w modnych fasonach i kolorach, jak i eleganckie klasyczne obuwie dla kobiet i mężczyzn. Jednocześnie CCC pamięta o swoich najmłodszych klientach, oferując w sprzedaży szeroką gamę obuwia dziecięcego w najróżniejszych wzorach.