HELLO WAŁBRZYCH! WIELKIE OTWARCIE PIERWSZEGO SKLEPU TK MAXX

3623

Już 27 kwietnia do Wałbrzycha zawita pierwszy sklep TK Maxx, który zostanie otwarty w Galerii Victoria przy ul. 1 Maja 64 o g. 10:00. Pod jednym dachem będzie można znaleźć modę damską, męską i dziecięcą, a także obuwie, akcesoria, oraz produkty dla domu od znanych marek i projektantów. Wszystko w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. W dniu otwarcia na klientów czekać będą również niespodzianki i konkursy.

Nowa lokalizacja stanowi odpowiedź na potrzeby mieszkańców – otworzy przed nimi wyjątkową możliwość zakupu produktów znanych marek, niedostępnych dotąd w Wałbrzychu, w okazyjnie niskich cenach. Nowy asortyment dostarczany będzie do TK Maxx aż kilka razy w tygodniu. Wśród stylowych perełek nie zabraknie modnych ubrań, designerskich akcesoriów, sportowych butów czy też wyjątkowych inspiracji na stworzenie domu marzeń za mniej.

Jak mówi Ewelina Nycz, kierownik nowego sklepu: Nie możemy doczekać się otwarcia pierwszego TK Maxx w Wałbrzychu! To doskonała okazja dla wszystkich mieszkańców, by zdobyć unikatowe produkty w okazyjnie niskich cenach. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie – w 6 działach TK Maxx czekają tysiące produktów o różnorodnej stylistyce. Znajdziemy tu dosłownie wszystko – odzież, obuwie, dodatki a nawet produkty dla domu.

W dniu otwarcia na klientów TK Maxx czekać będą liczne atrakcje, m.in. konkurs „HELLO Czerwony Wieszak”, który polega na znalezieniu ukrytych na terenie sklepu 29 wieszaków w różnych kolorach: 25 srebrnych, 3 złotych i 1 czerwonego. Każdy kolor odpowiada innej wartości karty upominkowej na zakupy w TK Maxx. Będą to odpowiednio: 100, 500 oraz aż 700 złotych! Ponadto, przez cały dzień w specjalnej fotobudce TK Maxx będzie można robić sobie zdjęcia, które wezmą udział w konkursie. Do wygrania jest nawet 700 złotych do wydania w TK Maxx!

TK Maxx to sieć sklepów, oferująca szeroki wybór ubrań damskich, męskich, dziecięcych oraz butów, akcesoriów i dodatków dla domu modnych marek – wszystko w cenach do 60% taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Koncepcja firmy opiera się na unikatowym modelu off-price, który polega na sprzedaży produktów znanych marek i projektantów po okazyjnych cenach. W odróżnieniu od innych sklepów, które zaopatrują się w dostawy kilka razy do roku, TK Maxx uzupełnia asortyment aż kilka razy w tygodniu. Dzieje się to za sprawą kupców, którzy codziennie dokonują zakupu najwyższej jakości produktów z aktualnych kolekcji projektantów na całym świecie. Tylko niewielki procent nabywanych artykułów pochodzi z minionych kolekcji. TK Maxx jest własnością spółki TJX Europe, a spółką macierzystą jest TJX Companies, Inc.