Galeria Victoria zaprasza na 4. urodziny

553

Już 19 października Centrum Handlowe Galeria Victoria świętować będzie swoje czwarte urodziny.

Z tej okazji Galeria Victoria w Wałbrzychu przygotowała dla swoich klientów niezwykłe atrakcje. Do wygrania będzie ponad 500 nagród, w tym wysokiej klasy sprzęt RTV i AGD.

W ramach akcji urodzinowej, w dniach od 10 do 19 października 2014 r. na terenie centrum ustawiony zostanie kiosk multimedialny z grami zręcznościowymi. W konkursie będą mogli wziąć udział wszyscy klienci, którzy w w/w terminie zrobią zakupy na kwotę powyżej 50 zł brutto w Galerii Victoria. Przedstawiony dowód zakupu, który spełni wymagania regulaminowe, będzie upoważniał klientów do walki o cenne nagrody. Dla każdego uczestnika zabawy przewidziana jest nagroda gwarantowana.

W dniu finału tj. 19 października 2014 r. nastąpi wręczenie nagród dla klientów, którzy osiągną najlepszy wynik w multimedialnej rozgrywce. Każdy klient może wziąć udział w zabawie kilkukrotnie – wystarczy zgłosić się z kolejnym paragonem. Nagrodami będzie m.in. sprzęt RTV i AGD, multimedia oraz gadżety i upominki . Główną atrakcją finału będą oczywiście gwiazdy – wydarzenie poprowadzi duet Natalia Siwiec i Bilguun Ariunbaatar. 4.Urodziny uświetni godzinny koncert wokalisty Mrozu wraz z zespołem Mrozu Band. Przewidziane są także dodatkowe atrakcje, takie jak pokazy taneczne w wykonaniu uczestniczki „Got To Dance” Kasi Jukowskiej, show w wykonaniu półfinalistki tegorocznej edycji „Mam Talent” Bereniki Nienadowskiej, pokazy akrobatyczne w wykonaniu duetu AcrtoArt znanego z programu X-Factor, pokazy energicznej Zumby. Nie zabraknie oczywiście ogromnego, 120 kilogramowego tortu, pokazu laserów i pokazu pirotechnicznego.

– Czwarty rok działania Galerii Victoria był bardzo udany. Powitaliśmy nowych najemców, zdobyliśmy kilka cennych nagród i wyróżnień m.in. Laur Klienta 2014 dla najlepszego dolnośląskiego centrum handlowego czy nagrodę dla najbardziej aktywnej firmy aglomeracji wałbrzyskiej. Przez te cztery lata, zgodnie z hasłem Moja, Twoja, Nasza, udało nam się stworzyć w Galerii Victoria nie tylko doskonałe miejsce do robienia zakupów, ale również sprawić, aby nasi klienci z chęcią spędzali tu wolny czas w kinie lub ulubionej kafejce. Mieszkańcy Wałbrzycha nie tylko chętnie odwiedzają nasze centrum handlowe, ale też aktywnie uczestniczą w imprezach organizowanych przez Galerię Victoria i to m.in. dla nich podjęliśmy decyzję o organizacji zbliżających się urodzin z udziałem celebrytów takich jak Natalia Siwiec, Bilgun Ariunbaatar czy Mrozu. Korzystając z okazji, serdecznie zapraszam wszystkich do wspólnego świętowania czwartych urodzin Victorii – mowi Grzegorz Samczuk, dyrektor Galerii Victoria.