Galeria Victoria ma nowych najemców

434

Monnari, Cukiernia Sowa, ING Bank Śląski, Darbut i Planszóweczka.pl poszerzają grono najemców Galerii Victoria w Wałbrzychu.

Keen Property Management, zarządca Galerii Victoria w Wałbrzychu, podpisał nowe umowy najmu z markami Monnari, Cukiernią Sowa, ING Bank Śląski oraz Planszóweczka.pl. Na kolejne lata przedłużone zostały dodatkowo umowy z supermarketem Intermarche, perfumerią Douglas oraz salonem odzieżowym Orsay, natomiast salon meblowy Agata Meble powiększył powierzchnię o dodatkowe 850m2. Od września przy Galerii Victoria funkcjonuje także najnowocześniejsza w mieście bezdotykowa myjnia samochodowa. – Zawarte w ostatnim czasie umowy najmu potwierdzają ogromny potencjał, jaki tkwi w Galerii Victoria. Z przyjemnością witamy w naszych progach tak uznane marki jak Monnari, Darbut, ING czy Sowa, które wzbogacą ofertę handlowo-usługową wałbrzyskiego Centrum Handlowego Przedłużyliśmy także umowy z kluczowymi Najemcami m.in. Intermarche, Douglas czy Orsay.  Jednocześnie prowadzimy zaawansowane negocjacje z potencjalnymi najemcami i planujemy kolejne otwarcia w tym roku – poinformował Grzegorz Samczuk, dyrektor Galerii Victoria.

Już teraz klienci Galerii Victoria mogą zrobić zakupy w salonie obuwniczym Darbut oraz skorzystać z usług placówki bankowej ING. W ostatni weekend działalność w Galerii Victoria rozpoczął pierwszy w regionie sklep z grami planszowymi i największa wałbrzyska wypożyczalnia gier planszowych Planszóweczka.pl. W związku z rosnącymi obrotami oraz coraz większym zapotrzebowaniem ze strony klientów, swoją powierzchnię zwiększył znajdujący się w parku handlowym salon meblowy Agata Meble. Obecnie na dwóch poziomach zajmuje on ponad 5500m2. Zmotoryzowani klienci CH mogą natomiast umyć samochód na najnowocześniejszej bezdotykowej myjni w mieście, która oprócz zastosowania najnowszych technologii i najdłuższego czasu mycia, czynna jest przez całą dobę.

Monnari to znany producent eleganckiej odzieży i akcesoriów dla kobiet. Salon we flagowym formacie o powierzchni 260m2 zlokalizowany będzie na parterze CH, naprzeciwko m.in. salonów KappAhl i Stradivarius. W lokalu trwają już prace adaptacyjne. Sowa to rozpoznawalna w całym kraju sieć cukierni. Otwarcie lokalu o powierzchni 84m2 planowane jest na połowę listopada br. Jeszcze zimą w Galerii Victoria wystartuje CityFit. Jest to innowacyjna sieć klubów fitness, która oferuje najwyższej klasy sprzęt światowych marek oraz komfortową przestrzeń do ćwiczeń – bez długoterminowych umów! Członkom klubów CityFit oferuje dostęp przez całą dobę, w niespotykanie niskiej cenie. Będzie to największy i najnowocześniejszy klub fitness w regionie.

Galeria Victoria, która jest pierwszym nowoczesnym kompleksem handlowo-usługowo-rozrywkowym w Wałbrzychu i regionie, została otworzona w 2010 roku. Obiekt, którego powierzchnia wynosi 43 000 m2, nie tylko podniósł prestiż miasta, ale przyciąga też do niego mieszkańców całego regionu. W centrum handlowym znajduje się pierwsze w Wałbrzychu wieloekranowe kino (Cinema City), liczne restauracje i kawiarnie, a także sklepy znanych polskich i międzynarodowych marek. Piękna i unikalna architektura centrum handlowego, jego lokalizacja oraz obecność hotelu czynią z Galerii Victoria bardzo atrakcyjną lokalizację dla najemców. W ramach kompleksu, wiosną 2011 r. został otworzony park handlowy, który znacząco wzbogacił ofertę Galerii Victoria. Dużą atrakcję stanowi także znajdujący się na terenie centrum amfiteatr, będący latem miejscem plenerowych koncertów oraz popularnego w okresie zimowym lodowiska.