Aqua Zdrój urozmaici swoją ofertę

557

Działalność fizjoterapeutyczna, zabiegi krioterapii, studio urody i salon fryzjerski – to wszystko zostanie uruchomione w Centrum Aktywnego Wypoczynku Aqua Zdrój w Wałbrzychu po wyłonieniu najlepszych ofert w ramach przetargu na wynajem gotowych już pomieszczeń.

Strefa odnowy biologicznej i SPA to poszerzenie oferty Aqua Zdroju. Ma na celu uatrakcyjnienie pobytu w kompleksie zarówno wałbrzyszanom, jak i przyjezdnym gościom. – To kolejna funkcja Aqua Zdroju. Mamy bardzo dobrze przygotowane miejsca, które są przeadoptowane pod nowe potrzeby. Zagospodarowaliśmy wolne przestrzenie tuż w sąsiedztwie basenu. Jedno z nich wyposażone jest w kriokomorę, pozostałe zostaną w pełni zaaranżują nowi najemcy wyłonieni w przetargu – mówi Mariusz Gawlik, prezes spółki Centrum Aktywnego Wypoczynku Aqua Zdrój w Wałbrzychu.

Oferta poszerzona będzie o gabinety dbające o zdrowie i urodę. – Biorąc pod uwagę, że z basenu rocznie korzysta ćwierć miliona klientów miejsce ma niesamowity potencjał. Liczymy, że przetarg zostanie prędko rozstrzygięty, abyśmy jak najszybciej ruszyli z nowymi atrakcjami – dodaje Artur Wylandowski, specjalista ds. komunikacji Centrum Aktywnego Wypoczynku Aqua Zdrój w Wałbrzychu.

Aqua Zdrój jest nowoczesnym ośrodkiem turystyczno-sportowym, w ramach którego działa park wodny, zespół saunowy, zespół fitness, korty squash, hala widowiskowo-sportowa, boiska treningowe, stadion piłkarski oraz hotel z restauracją. W najbliższym czasie poszerzy swoją ofertę o zespół odnowy biologicznej.

[pp_gallery gallery_id=”46184″ width=”200″ height=”200″]