Zjednoczeni zaczęli od porażki

370

Pierwsze spotkanie po 19 latach na szczeblu IV ligi w wykonaniu Zjednoczonych Żarów zakończyło się porażką 3:2 z Olimpią Kowary.

Do przerwy Zjednoczeni przegrywali 0-1 po dosyć biernej postawie w pierwszych 45. minutach. Po przerwie tempo rozgrywania akcji  znacznie się poprawiło, czego efektem była wyrównująca bramka Przemysława Kloca. Niestety koszmarny błąd obrony oraz bramkarza Hruszowca  zaowocował stratą bramki, a chwilę później kolejnej. W końcówce meczu za faul na zawodniku Zjednoczonych  sędzia wskazał na jedenastkę, którą na bramkę zamienił Krzysztof Goździejewski. Ostatecznie wynik nie uległ już zmianie i Zjednoczeni Żarów odnieśli porażkę w pierwszy meczu sezonu.

Olimpia Kowary – Zjednoczeni Żarów 3:2 (1:0)

Zjednoczeni: HruszowiecMarszałek, Drąg, Chłopek, Ciupiński, Kołodziej, Czoch, Uszczyk, Goździejewski, Zyl, Felich. Na murawie pojawili się również: Jernutowski i Kloc