Zapraszamy na Pro Rec Hip-Hop Festival

510

Pro Rec szykuje mocne muzyczne uderzenie. W Świdnicy pojawi się silna reprezentacja byłych oraz obecnych artystów labela. Raperzy z wytwórni, ramię w ramię z młodą gwardią – siódemką laureatów akcji Pro Test, zaprezentują się na scenie klubu Baszta już 7 marca. Do końca stycznia bilety na festiwal będzie można kupić znacznie taniej.

W imprezie pod hasłem Pro Rec Hip – Hop Festival, swój udział potwierdzili już reprezentanci warszawskiej sceny: Małach/Rufuz, Dj Grubaz, Polska Wersja, HDS oraz Wujek Samo Zło w duecie z producentem muzycznym swojej ostatniej płyty – Filipem Siejką. Dodatkowo, w Świdnicy pojawi się również Egon, znany ze składu NON Koneksja, Roman Bosski oraz najnowsi gracze wytwórni: lubelskie Odgłosy Miasta oraz Pluto z Rzeszowa.

Wspólnie z raperami Pro Rec, na scenie zobaczyć będzie można laureatów akcji ProTest, polegającej na umożliwieniu młodym wykonawcom zaprezentowanie się szerszej publiczności. Na świdnickiej scenie pojawią się: Raku&Boro, Scroot YS, Demia Doberman, Bori, CJ, Majo GLC oraz Moocha Z.

Bilety do nabycia w Rapstore.pl. Pierwsza pula w atrakcyjnej cenie – 25 zł.

Zamów:

http://rapstore.pl/Pro%20Rec%20Festiwal%20-%20Bilet

Link do wydarzenia na FB:

https://www.facebook.com/events/1645986368962335/

Redakcja „Region Fakty” objęła wydarzenie patronatem medialnym.

baner facebook festiwal