Za nami IX Bieg Fortowy [foto]

631

Piękna pogoda towarzyszyła dziś 73 śmiałkom, którzy stanęli do rywalizacji na starcie IX Biegu Fortowego. Niezwykle wymagająca trasa zlokalizowana w parku przy ul. Sikorskiego sprawiła, że zawodnicy musieli dać z siebie maksimum! Każdy z zawodników musiał pokonać trzy pętle po 1,4 km każda. Na mecie na wszystkich czekał smaczny poczęstunek przygotowany przez bar Karmnik.

Najszybciej z wymagającą trasą poradził sobie Wojciech Grześków – 15:41. Drugie miejsce wywalczył Adam Gruda – 15:51. Na najniższym stopniu podium uplasował się Łukasz Kozłowski 15:54. Wśród pań bezkonkurencyjna była Sonia Rozumkiewicz – 19:03. Tuż za nią finiszowała Magdalena Ridel – 19:47. Jako trzecia bieg ukończyła Aneta Pęczar – 20:30.