Z Chrzanowem o lepszą przyszłość

494

Spotkaniem o „cztery” punkty z MTS-em Chrzanów piłkarze ręczni ŚKPR-u Świdnica zakończą w sobotę pierwszą rundę rozgrywek w I lidze. Podopieczni Krzysztofa Terebuna muszą zrobić wszystko, aby ten mecz zakończyć zwycięstwem.

Ewentualna wygrana pozwoliłaby ŚKPR-owi awansować na dwunaste miejsce w tabeli. Jakakolwiek strata punktów sprawi, że Szare Wilki znajdą się w bardzo trudnej sytuacji.

Z ekipą z Chrzanowa ŚKPR ostatni raz potykał się w sezonie 2011/12. W Świdnicy wygrał ŚKPR, w Chrzanowie górą byli Cabanie. Z zawodników ŚKPR-u tamte pojedynki pamiętają Kamil Rogaczewski, Mateusz Piędziak i Michał Pułka. Z kolei w drużynie z Chrzanowa grali między innymi: Marcin Skoczylas, Kamil Kirsz, Dariusz Zajdel czy Paweł Stroński.

W przerwie kibice staną przed szansą zdobycia atrakcyjnych nagród. Tym razem do wygrania będą:
– Wejściówki do Cinema 3D w Galerii Świdnickiej
– Talon na usługi do Condizione health & fitness w Galerii Świdnickiej
– Talon konsumpcyjny do pizzerii AgaDare z ulicy Jasińskiego
– Talon konsumpcyjny do multipubu Biała Dama z ulicy Pułaskiego
– Talon na słodki upominek z cukierni „Kasia” przy ulicy Długiej
I liga piłki ręcznej. ŚKPR Świdnica – MTS Chrzanów, sobota, 13 grudnia, godzina 18.00 hala na osiedlu Zawiszów. Bilety – 10 złotych normalne, 5 złotych ulgowe dla dzieci i młodzieży do lat 18.

KONKURS BILETOWY
Wygraj bilety na ŚKPR
Tradycyjnie dla czytelników www.regionfakty.pl mamy do rozdania dwa bezpłatne bilety na mecz I ligi piłki ręcznej ŚKPR Świdnica – MTS Chrzanów (sobota, 13 grudnia, godzina 18.00 hala na osiedlu Zawiszów). By je zdobyć wystarczy wysłać maila na adres rzecznik@skprswidnica.pl w tytuł wiadomości wpisując hasło: „Gramy razem – regionfakty.pl,  a w treść imię i nazwisko. Zwycięzców wyłoni losowanie. Laureaci konkursu zostaną poinformowani o terminie i miejscu odbioru biletu.