WOŚP zagra w Galerii Świdnickiej

1571

23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w Galerii Świdnickiej. Zbiórce dedykowanej dzieciom na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz seniorom będą towarzyszyć występy artystyczne, licytacje oraz koncerty. Tym razem na scenie muzycznej zagra Instytut oraz zespół The Black.

Jednym z głównych organizatorów tegorocznego 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świdnicy jest Galeria Świdnicka. W tym roku impreza charytatywna rozpoczyna się o godz. 12.00. Wielkiej zbiórce publicznej będą towarzyszyć wydarzenia artystyczne jak chociażby występ zespołów tanecznych – „Jubilat” i „Krąg”, czy muzyków i wokalistów ze Studia Artystycznego Khatarsis. W trakcie wydarzenia odbędą się także koncerty. Przed publicznością wystąpi rockowy zespół Instytut oraz grupa muzyczna The Black z Wrocławia. Nie zabraknie także licytacji. Wśród wielu fantów wystawionych na dobroczynną aukcje znajdą się m.in. kolacja dla dwojga w Red Baronie, orszak weselny motocyklami, cztery miesięczne karnety na siłownię, tort WOŚP, czy lot balonem. Wydarzenie tradycyjnie zakończy się o godz. 20.00 Światełkiem do Nieba.

Sponsorami fantów na licytacje są:

Hotel Red Baron (kolacja dla dwojga ), Instytut Zdrowia i Urody „YASUMI”(bony na zabiegi na ciało), Krzysztof Zapart (lot balonem), Stowarzyszenie Motocyklowe RIDER (orszak weselny motocyklami, koszulki, kalendarze), Cukiernia „Kasia”(tort WOŚP), Sklep INTERMARCHE (bony na zakupy), CONDIZIONE (4 miesięczne karnety na siłownię), Centrum Twórczej zabawy ALE HECA, Szkoła językowa SMART, Chrześcijańska Formacja ASG- Drużyna Braci, Szkoła językowa Mała Lingua, Radny rady miejskiej Wiesław Żurek, Poseł na sejm Teresa Świło, Piotr Snopczyński, Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji, Świdnicki Klub Piłki Ręcznej, Warsztat Terapii Zajęciowej w Mokrzeszowie i Świdnicy, Prezentokracja, poza tym przedmiotem licytacji będą – prace świdnickich artystów, gadżety związane z WOŚP, koszulki, kalendarze itp., biżuteria z kamieni szlachetnych od Moniki Burdki, płyta z autografem KOVALCZYK BIG BAND PROJECT i wiele innych.

Szczegółowy program wydarzenia:

12-12.10 Rozpoczęcie przez prezydent Świdnicy – Beatę Moskal-Słaniewską

12.10-13.00 Zespół „Jubilat” i Przyjaciele

13.00-14.00 Występy podopiecznych Studia Artystycznego Khatarsis

14.00-15.00 Zespół „Krąg” i Przyjaciele

15.00-15.30 Licytacja 1

16.15-17.00 Licytacja 2

17.00-18.00 koncert „Instytut”

18.00-18.30 Licytacja 3

18.30-19.30 koncert „The Black”

19.30-20.00 Podsumowanie finału, zaproszenie na pokaz sztucznych ogni

20.00- Światełko do nieba