Wólczanka dołączyła do najemców Galerii Świdnickiej

950

Koszule uszyte z najwyższej jakości tkanin, kreowane w nurcie światowych trendów z myślą o tych, którzy przestrzegają w pracy formalnego dress code oraz tych, którzy lubią czuć się elegancko niezależnie od okazji. Dzisiaj odbyło się otwarcie salonu Wólczanka w Galerii Świdnickiej. Sklep usytuowany jest na wysepce pasażu handlowego obiektu.

Marka Wólczanka, która dziś dołączyła do grona najemców Galerii Świdnickiej, powstała w 1948 roku. Od tamtej pory właściciele firmy dokładali wszelkich starań, podnosząc jakość oferowanych produktów. Dziś, dzięki tradycji i doświadczeniu w projektowaniu koszul, Wólczanka stała się niekwestionowanym ekspertem w swojej dziedzinie i liderem na polskim rynku.

W swojej ofercie Wólczanka posiada męskie koszule, dzianiny i dodatki. Kolekcje eleganckich koszul dedykowanych do pracy, na weekendy, a także przeznaczonych na specjalne okazje. Z myślą o najbardziej wymagających klientach powstała linia Lambert, obejmująca koszule uszyte z najwyższej jakości tkanin, inspirowane tradycyjnym, męskim krawiectwem. Marka oferuje także bogatą gamę dodatków, m.in. spinek, krawatów, szali. – Nowo otwarty butik Wólczanka proponuje ponad 50 modeli koszul. Jest to butik dla wszystkich koneserów mody męskiej. Mamy spinki do koszul, krawaty, szale i apaszki. W swojej ofercie Wólczanka proponuje mnóstwo promocji. W tej chwili do dwóch zakupionych koszul trzecia koszula dodawana jest gratis. Ceny produktów oscylują w przedziale od 99 do 150zł – mówi Daniel Paterak, właściciel otwartego dzisiaj punktu Wólczanka w Galerii Świdnickiej.

[pp_gallery gallery_id=”40557″ width=”200″ height=”200″]