Wieści z boisk

419

Za nami drugi weekend zmagań piłkarzy na szczeblu IV ligi oraz ligi okręgowej. Wysokiej porażki we Wrocławiu doznała Karolina Jaworzyna Śląska, natomiast pierwsze trzy punkty zgarnął wałbrzyski Górnik. Mecz Polonii-Stali Świdnica z Bielawianką Bielawa został przełożony na jutro.

Saltex IV liga dolnośląska 2017/2018, grupa wschodnia:
Wyniki 2. kolejki:
Unia Bardo – Wiwa Goszcz 3:4
Śląsk II Wrocław – Karolina Jaworzyna Śląska 4:0
MKP Wołów – Piast Żerniki 1:1
Pogoń Oleśnica – Sokół Marcinkowice 1:3
Górnik Wałbrzych – Sokół Wielka Lipa 2:1
Foto-Higiena Gać – Orzeł Ząbkowice Śląskie 3:2
Nysa Kłodzko – Polonia Trzebnica 3:3
Bielawianka Bielawa – Polonia-Stal Świdnica – mecz przełożony na wtorek 22 sierpnia
Plan 3. serii gier, 26 sierpnia:
Polonia Trzebnica – Unia Bardo
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Nysa Kłodzko
Sokół Wielka Lipa – Foto-Higiena Gać
Sokół Marcinkowice – Górnik Wałbrzych
Piast Żerniki – Pogoń Oleśnica
Polonia-Stal Świdnica – MKP Wołów
Karolina Jaworzyna Śląska – Bielawianka Bielawa
Wiwa Goszcz – Śląsk II Wrocław

Saltex IV liga dolnośląska 2017/2018, grupa zachodnia:
Wyniki 2. kolejki:
Włókniarz Mirsk – Chrobry II Głogów 4:2
Olimpia Kowary – Sudety Giebułtów 2:2
AKS Strzegom – Orkan Szczedrzykowice 2:3
Sparta Grębocice – Karkonosze Jelenia Góra 0:0
Apis Jędrzychowice – Górnik Boguszów-Gorce 4:0
Orla Wąsosz – Stal Chocianów 0:1
Nysa Zgorzelec – Olimpia Kamienna Góra 2:1
Odra Ścinawa – Górnik Złotoryja 2:3
Plan 3. serii gier, 26-27 sierpnia:
Odra Ścinawa – Włókniarz Mirsk
Olimpia Kamienna Góra – Górnik Złotoryja
Stal Chocianów – Nysa Zgorzelec
Górnik Boguszów-Gorce – Orla Wąsosz
Karkonosze Jelenia Góra – Apis Jędrzychowice
Orkan Szczedrzykowice – Sparta Grębocice
Sudety Giebułtów – AKS Strzegom
Chrobry II Głogów – Olimpia Kowary

Wałbrzyska liga okręgowa:
Wyniki 2. kolejki:

Victoria Świebodzice – Piast Nowa Ruda 1:2
Victoria Tuszyn – Piławianka Piława Górna 2:1
Zdrój Jedlina Zdrój – Zamek Kamieniec Ząbkowicki 6:2
Zjednoczeni Żarów – Granit Roztoka 1:0
Iskra Jaszkowa Dolna – Skałki Stolec 0:0
Kryształ Stronie Śląskie – LKS Bystrzyca Górna 3:2
Pogoń Duszniki Zdrój – MKS Szczawno Zdrój 2:1
Grom Wiktów – Orzeł Lubawka – goście nie dojechali na mecz
Plan 3. serii gier, 26-27 sierpnia:
LKS Bystrzyca Górna – Victoria Świebodzice
Skałki Stolec – Kryształ Stronie Śląskie
Orzeł Lubawka – Iskra Jaszkowa Dolna
Zamek Kamienic Ząbkowicki – Zjednoczeni Żarów
Pogoń Duszniki Zdrój – Zdrój Jedlina Zdrój
Piławianka Piława Górna – MKS Szczawno Zdrój
Piast Nowa Ruda – Victoria Tuszyn
Grom Witków – Granit Roztoka