To pewne – Vader zagra w Świdnicy

804

Jedna z najbardziej znanych na świecie polskich kapel deathmetalowych wystąpi w Świdnicy. Umowa z agencją koncertową została przypieczętowana ze strony Świdnickiego Ośrodka Kultury w poniedziałek 9 lutego. Koncert Vadera odbędzie się 28 lutego w świdnickim klubie Bolko. Supportować im będą – jaworski Oblivion oraz wałbrzyski In The Name Of God.

Vader to jedna z najbardziej znanych na świecie polskich kapel metalowych. Zespół będący żywą legendą muzyki deathmetalowej na scenie występuje już ponad 30 lat. Jest to staż godny największego podziwu. Niektórych z nas nie było jeszcze na świecie, kiedy oni wpisywali się w klasykę gatunku. Zespół ma na swoim koncie bogatą dyskografię, a ostatnią wydaną przez nich płytą jest „Tibi Et Igni” z 2014 roku. Trasa koncertowa wiodąca przez Świdnicę rozpoczyna się 27 lutego w Sosnowcu i kończy się w Białym Stoku 4 marca. Vader zagra wówczas specjalne koncerty w ramach „Zanim nastąpiła Era Chaosu” z programem z kultowych trzech kaset demo.

Koncert w Świdnicy odbędzie się 28 lutego o godz. 19.00 w Klubie Bolko. Supportować im będą – Oblivion – zespół deathmetalowy z Jawora oraz In The Name of God prezentujący trash metal prosto z Wałbrzycha.

Ceny biletów:

w przedsprzedaży – 45 zł

w dniu koncertu – 55 zł