Sylwester na świdnickim rynku

824

Świdniczanie przywitają Nowy Rok na rynku. Gwiazdą zabawy sylwestrowej będzie zespół Manchester, zaś wieczór będzie umilał Dj Pablo. Podczas imprezy w Rynku będzie również można wygrać atrakcyjne nagrody.

Impreza sylwestrowa rozpocznie się na świdnickim rynku o godz. 22.00. W trakcie zabawy sylwestrowej będą do wygrania cenne nagrody. – Przewidujemy, że impreza potrwa do 1.00. Gwiazdą wieczoru będzie toruński zespół Manchester, a o oprawę muzyczną reszty wieczoru zadba Dj Pablo. O północy przywitamy Nowy Rok fajerwerkami – mówi Tomasz Jamróg – dyrektor Świdnickiego Ośrodka Kultury.

Zespół Manchester na polskiej scenie muzycznej występuje już ośmiu lat i prezentuje muzykę britpopową z domieszką punk rocka. W skład zespołu wchodzą – wokalista, klawiszowiec i gitarzysta – Maciej Tacher, gitarzyści – Sławomir Załeński i Dariusz Załeński, gitarzysta basowy – Radosław Kaźmierkiewicz oraz perkusista – Karol Ułanowski. Grupa na swoim koncie ma dwie płyty, wydany w 2008 roku krążek „Machester” i w 2011 roku – „Chemiczna broń”. Utworami, które zapisały się na listach przebojów były m.in. „Tajemnica”, „Lawendowy”, czy „Lubię twoje włosy”.

Foto: P. Górajewski