Świdnicki seniorze! Wybierz się na targi!

307

Miasto Świdnica zaprasza świdnickich seniorów (w wieku 60+) do bezpłatnego uczestnictwa w wyjeździe do Kłodzka, w sobotę, 26 sierpnia, gdzie wspólnie z seniorami z Kędzierzyna-Koźla, czeskiej Skalicy, Nachodu, Trutnova i Kłodzka będą mogli uczestniczyć w I Targach Senioralnych. Wyjazd organizowany jest w ramach projektu „Aktywny senior polsko-czeskiego pogranicza” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Współpracy Transgranicznej 2014 – 2020 Interreg V-A Republika Czeska – Polska.

Zapisy już od dziś 16 sierpnia, prowadzone będą w Regionalnej Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Świdnicy. Organizator gwarantuje bezpłatny przejazd, ubezpieczenie oraz obiad.

16 sierpnia zapisywać będą się mogły tylko osoby, które jeszcze nie uczestniczyły w wyjazdach organizowanych w ramach projektu „Aktywny senior polsko-czeskiego pogranicza”.

Niezbędne dane do ubezpieczenia i kontaktu:
• imię i nazwisko,
• adres zameldowania,
• PESEL,
• nr telefonu.

Wyjazd zaplanowano o godzinie 9:00 z ul. Nauczycielskiej w Świdnicy. Przewidywany powrót do Świdnicy o godzinie 21:00. W programie zwiedzanie m.in. Podziemnej Trasy Turystycznej oraz udział w pokazach, warsztatach i konkursach. Liczba miejsc jest ograniczona, w wyjeździe może uczestniczyć 45 osób, decyduje więc kolejność zgłoszeń.

Rzecznik Prasowy
Urzędu Miejskiego w Świdnicy
Magdalena Dzwonkowska