Ślęza rywalem Polonii

366

Przed nami niezwykłe emocje. Już w najbliższą niedzielę, 14 czerwca o godz. 17.00 na stadionie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrany zostanie wielki finał Pucharu Polski na szczeblu Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej. Naprzeciw siebie do boju staną Polonia-Stal Świdnica i Ślęza Wrocław.

W rozegranym dzisiaj drugim meczu półfinałowym Ślęza Wrocław pokonała na wyjeździe Karkonosze Jelenia Góra. W regulaminowym czasie gry padł remis 1:1. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była seria rzutów karnych. W nich okazali lepsi okazali się wrocławianie, którzy po emocjonującym konkursie jedenastek ostatecznie zwyciężyli 8-7.

Stawką niedzielnego meczu będzie awans do rozgrywek centralnych Pucharu Polski. To bez wątpienia najważniejsze spotkanie dla świdnickiej piłki od dobrych kilku lat. Bądź tego dnia z biało-zielonymi i wspomóż ich swoim dopingiem w powtórzeniu wyniku z 2004 roku, kiedy to zagraliśmy w Pucharze Polski z renomowaną Pogonią Szczecin. Wszyscy na stadion, wspólnie stwórzmy niezapomniane widowisko!!!