Setki biegaczy w Rogoźnicy

1947

W sobotę w Rogoźnicy odbyły się XXIX Ogólnopolskie biegi przełajowe „Bieg Pamięci” Rogoźnica 2015. Zgodnie z tradycją przed rozpoczęciem biegów złożono wieniec pod Mauzoleum Pomordowanych na terenie Muzeum Gross-Rosen oraz zapalono znicz pamięci przyniesiony przez sztafetę uczniów ze Szkoły Podstawowej w Rogoźnicy.

Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych na starcie tegorocznego „Biegu Pamięci” stanęło ponad 401 zawodniczek i zawodników. Wszyscy uczestnicy biegu otrzymali gorący poczęstunek oraz napoje. Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymali pamiątkowe dyplomy, medale, statuetki, pamiątkowe koszulki oraz książki dotyczące Muzeum Gross Rosen. Dekoracji dokonywali Burmistrz Strzegomia – Zbigniew Suchyta, Zastępca Burmistrza – Wiesław Witkowski, Poseł – Teresa Świło, Zastępca Przewodniczącego DZ LZS we Wrocławiu – Leszek Noworól oraz przedstawiciel Muzeum Gross- Rosen.

Rocznik 2008 i młodsi – dziewczęta
Miejsce Nazwisko i imię Gmina
1. Borowiec Aleksandra, Jeżów Sudecki
2. Kuklińska Maja, Świdnica
3. Stopyra Klaudia, Strzegom
4. Staszyńska Natalia, Świdnica
5. Drążek Maja, Strzegom
6. Redlica Justyna, Strzegom
7. Sobańska Urszula, Strzegom
8. Budzińska Nikola, Strzegom
9. Daraż Natalia, Świdnica
10. Bekas Zofia, Świdnica
11. Stachoń Wiktoria, Strzegom
12. Kozak Michalina, Żarów
13. Łopatka Julia, Strzegom

Rocznik 2008 i młodsi – chłopcy
Miejsce Nazwisko i imię Gmina
1. Hucał Kacper, Strzegom
2. Łabędź Paweł, Marcinowice
3. Redlica Michał, Strzegom
4. Turkiewicz Jakub, Jeżów Sudecki
5. Luszawski Sebastian, Strzegom
6. Świątkowski Brajan, Strzegom
7. Łydroń Eryk, Strzegom
8. Pieniek – Rudnicki Igor, Strzegom
9. Gołąb Sebastian, Strzegom
10. Neścior Piotr, Strzegom
11. Kowalski Przemysław, Strzegom
12. Nowicki Szymon, Strzegom

Rocznik 2006 – 2007 dziewczęta

1. Kozieł Julita, Żórawina
2. Witko Julia, Strzegom
3. Piskorowska Dagmara, Żórawina
4. Piskorowska Daria, Żórawina
5. Błądzińska Wiktoria, Świdnica
6. Paszkot Nikola, Strzegom
7. Hamkało Aleksandra, Jeżów Sudecki
8. Kędroń Nicola, Strzegom
9. Kaczmarek Natalia, Strzegom
10. Niemiec Alicja, Strzegom
11. Gołąb Ewelina, Strzegom
12. Kotlarczyk Julia, Strzegom
13. Tokarz Magdalena, Strzegom
14. Presz Natasza, Strzegom
15. Kowalska Maja, Strzegom
16. Górowska Maja, Strzegom
17. Jaworska Wiktoria, Świdnica
18. Figurak Nadia, Strzegom
19. Semeniuk Julia, Strzegom
20. Babiarz Nikola, Strzegom
Wystartowało 31 zawodniczek

Rocznik 2006 – 2007 – chłopcy
Miejsce Nazwisko i imię Gmina
1. Lubczyński Adam, Strzegom
2. Pączek Wiktor, Strzegom
3. Redlica Dawid, Strzegom
4. Olearnik Jakub, Żórawina
5. Daraź Patryk, Świdnica
6. Drozdowicz Oskar, Strzegom
7. Zając Szymon, Strzegom
8. Maicki Marcel, Strzegom
9. Szachkiewicz Gracjan, Świdnica
10. Fiołkowski Marcel, Jawor
11. Gadula Paweł, Strzegom
12. Kubiak Paweł, Strzegom
13. Kieler Kacper, Strzegom
14. Ziora Oktawian, Strzegom
15. Głowacki Jakub, Strzegom
16. Michałowicz Patryk, Strzegom
17. Baranowski Krzysztof, Strzegom
18. Cender Bartosz, Strzegom
19. Heil Adrian, Jawor
20. Burkiewicz Wiktor, Strzegom
Wystartowało 28 zawodników

Rocznik 2005 – 2004 – dziewczęta
Miejsce Nazwisko i imię Gmina
1. Niedziałkowska Roksana, Świdnica
2. Dąbek Klaudia, Żórawina
3. Kubisztal Kinga, Świdnica
4. Kustra Emilia, Strzegom
5. Kozieł Karolina, Świdnica
6. Sypko Aleksandra, Strzegom
7. Babisz Martyna, Marcinowice
8. Kozak Matylda, Żarów
9. Świątkowska Dominika, Strzegom
10. Sarat Natalia, Świdnica
11. Paszkowska Julia, Marcinowice
12. Gajos Amelia, Strzegom
13. Guzowska Aleksandra, Jeżów Sudecki
14. Klamka Marlena, Żórawina
15. Szelezin Emilia, Świdnica
16. Wójtowicz Gosia, Strzegom
17. Redlica Kinga, Strzegom
18. Wór Natalia, Strzegom
19. Reich Justyna, Świdnica
20. Wieszewska Anna, Strzegom
Wystartowały 54 zawodniczki

Rocznik 2005 – 2004 – chłopcy
Miejsce Nazwisko i imię Gmina
1. Krzywy Marceli, Jeżów sudecki
2. Byczek Jakub, Strzegom
3. Nadybał Filip, Strzegom
4. Migas Emil, Świdnica
5. Ziora Mikołaj, Strzegom
6. Kaczałuba Jakub, Marcinowice
7. Hodel Olek, Świdnica
8. Grabiec Jan, Strzegom
9. Ścigacz Karol, Strzegom
10. Iwanicki Kacper, Strzegom
11. Metelica Fabian, Strzegom
12. Ciecierski Karol, Świdnica
13. Jaszowski Karol, Strzegom
14. Maicki Ernest, Strzegom
15. Nocoń Seweryn, Marcinowice
16. Chmiel Szymon, Świdnica
17. Duda Piotr, Marcinowice
18. Różański Mateusz, Świdnica
19. Pączek Hubert, Strzegom
20. Urbańczyk Marcel, Świdnica
Wystartowało 52 zawodników

Rocznik 2002 – 2003 – dziewczęta
Miejsce Nazwisko i imię Gmina
1. Kulczewska Dominika, Jeżów Sudecki
2. Mikołajczyk Aleksandra, Kamienna Góra
3. Palej Sandra, Marcinowice
4. Krzyśpiak Wiktoria, Świdnica
5. Mikołajczyk Weronika, Kamienna Góra
6. Natanek Anna, Świdnica
7. Białomyzy Anna, Strzegom
8. Juszczyk Nikol, Strzegom
9. Fedyczkowska Hanna, Strzegom
10. Hecman Agata, Żarów
11. Kordiak Martyna, Marcinowice
12. Jaroszewska Nicola, Strzegom
13. Rymarczyk Roksana, Strzegom
14. Puzio Zuzanna, Strzegom
15. Zdybel Natalia, Świdnica
16. Siedlecka Katarzyna, Strzegom
17. Matusiak Julita, Świdnica
18. Spurek Nikola, Świdnica
19. Świderek Milena, Żórawina
20. Kozieb Karolina, Świdnica
Wystartowały 43 zawodniczki

Rocznik 2002 – 2003 – chłopcy
Miejsce Nazwisko i imię Gmina
1. Hajdrych Jakub, Świdnica
2. Zięba Mateusz, Świdnica
3. Kadela Dawid, Świdnica
4. Dobies Jakub, Strzegom
5. Wołek Kamil, Żarów
6. Grobelny Michał, Strzegom
7. Brzegowy Tomasz, Strzegom
8. Nahrebecki Michał, Marcinowice
9. Popkowski Michał, Świdnica
10. Garliński Eliasz, Jeżów Sudecki
11. Dąbek Jakub, Żórawina
12. Kołodziej Szymon, Marcinowice
13. Lech Michał, Marcinowice
14. Kmiecik Patryk, Marcinowice
15. Broda Mateusz, Strzegom
16. Dymitrarz Mateusz, Strzegom
17. Dratwa Kacper, Świdnica
18. Migas Adrian, Świdnica
19. Pawlica Michał, Strzegom
20. Kazimierczak Kamil, Świdnica
Wystartowało 41 zawodników

Rocznik 2001 – dziewczęta

1. Taratuta Patrycja Marcinowice
2. Krzyszczak Martyna Strzegom
3. Dąbrowska Alicja Marcinowice
4. Stodolina Weronika Strzegom
5. Kanownik Marlena Żarów
6. Gadzicka Aleksandra Żarów
7. Janik Klaudia Marcinowice
8. Czop Oliwia Marcinowice
9. Hauke Oliwia Żarów
10. Rakowska Adrianna Strzegom

Rocznik 2001 – chłopcy
1. Prask Paweł, Świdnica
2. Hajdrych Michał, Świdnica
3. Duszak Bartek, Strzegom
4. Ślęczkowski Karol, Strzegom
5. Kucia Janusz, Świdnica
6. Kurzeja Bartłomiej, Marcinowice
7. Bodakowski Krystian, Strzegom
8. Wnęk Wiktor, Strzegom
9. Lubczyński Paweł, Strzegom

Rocznik 2000 – 1999 – dziewczęta
1. Buchowska Aleksandra Żarów
2. Szyszka Oliwia, Świdnica
3. Sydor Dominika, Strzegom
4. Hecman Honorata, Żarów
5. Boczkala Sylwia, Strzegom
6. Surzyn Natalia, Żarów
7. Żółkiewska Kinga, Żarów
8. Mattheis Weronika, Żarów
9. Gołąb Daria, Żarów
10. Nowak Agata, Strzegom
11. Misek Martyna, Strzegom
12. Nowacka Paula, Strzegom
13. Baranowska Wiktoria, Świdnica
14. Hruszowiec Karolina, Marcinowice
15. Kutyba Justyna, Marcinowice
16. Gonek Natalia, Marcinowice
17. Struszka Sandra, Strzegom
18. Duma Martyna, Strzegom
19. Pawlica Weronika, Strzegom
20. Dudyńska Jagoda, Żarów
Wystartowało 31 zawodniczek

Rocznik 2000 – 1999 – chłopcy
1. Ślepokura Mateusz, Świdnica
2. Olejko Aleksandra, Świdnica
3. Momot Jarosław, Żarów
4. Mikuła Bartłomiej, Marcinowice
5. Synowiec Mariusz, Strzegom
6. Plichta Michał, Świdnica
7. Telka Radosław, Strzegom
8. Dąbrowski Krzysztof, Marcinowice
9. Pawlica Maksymilian, Strzegom
10. Zaremba Wiktor, Żarów
11. Kozieł Damian, Żarów
12. Czaja Aleksander, Strzegom
13. Posecki Tomasz, Strzegom
14. Głąb Szymon, Marcinowice
15. Drzewiecki Łukasz, Strzegom
16. Broński Marcin, Żarów
17. Goldian Sebastian, Strzegom
18. Cender Patryk, Strzegom
19. Bułat Dawid, Strzegom
20. Wójcik Mikołaj, Strzegom
Wystartowało 26 zawodników

Rocznik 1997 – 1998 –– dziewczęta
1. Potoniec Agata, Strzegom
2. Radoń Joanna, Świdnica
3. Jóźwik Wiktoria, Świdnica

Rocznik 1997 – 1998 –– chłopcy
1. Szakiel Norbert, Świdnica
2. Urban Przemysław, Świdnica
3. Cieśla Dawid, Świdnica
4. Jaksa Dawid, Strzegom
5. Ziółkowski Kamil, Świdnica

Rocznik 1995 – 1996 – dziewczęta
1. Władzińska Klaudia, Świdnica

Rocznik 1995 – 1996 – chłopcy
1. Potoniec Szymon, Strzegom
2. Luszawski Michał, Strzegom
3. Berestecki Patryk, Strzegom
4. Oryl Mateusz, Świdnica

BIEG OPEN I – kobiety
1. Wojtanowska Paulina, Świdnica
2. Potoniec Karolina, Strzegom
3. Sydor Dominika, Strzegom
4. Krzyszczak Martyna, Strzegom
5. Stuła Iga, Świdnica
6. Kozieł Karolina, Świdnica
7. Gołębiowska Paulina, Strzegom

BIEG OPEN I – mężczyźni
1. Pałkiewicz Krzysztof, Świdnica
2. Tomaszek Maciej, Strzegom
3. Tomaszek Dawid, Świdnica
4. Popkowski Michał, Świdnica
5. Ciarkowski Damian, Strzegom
6. Jędrzejewicz Hubert, Strzegom
7. Parchanowicz Krystian, Strzegom
8. Maruszewski Wojciech, Świdnica
9. Gołębiowski Słąwomir, Strzegom
10. Hajdrych Michał, Świdnica
11. Kazimierczak Kamil, Świdnica
12. Kucia Janusz, Świdnica
13. Przybylski Michał, Świdnica

BIEG OPEN II (1984 i starsi) – kobiety
Miejsce Nazwisko i imię Gmina
1. wiśniewska Ewa Strzegom
2. Fedyczkowska Justyna Strzegom
3. Kozieł anna Świdnica
4. Fenferko Daria Strzegom
5. Paranowicz Bożena Strzegom
6. Pietras Barbara Strzegom

BIEG OPEN II (1984 i starsi) – mężczyźni
1. Pieczurowski Słąwomir, Żórawina
2. Stempnik Przemysław, Strzegom
3. Mydłowski Ryszard, Świdnica
4. Światowy Radosław, Świdnica
5. Fedyczkowski Edward, Strzegom
6. Ślęczkowski Jacek, Strzegom
7. Hajduk Jakub, Strzegom
8. Michałowicz Benedykt, Strzegom
9. Rostkowski Łukasz, Strzegom
10. Zięba Bogdan, Świdnica
11. Skolak Krzysztof, Strzegom
12. Przybylski Zbigniew, Strzegom

[pp_gallery gallery_id=”56399″ width=”200″ height=”200″]