Puść wodze fantazji i wygraj nagrody

1712

Daj się ponieść wyobraźni, stwórz walizkę talentów i wygraj nagrody. Co więcej, wszystkie prace konkursowe zostaną wystawione na licytację, która odbędzie się w czasie „Wielkanocnych Warsztatów z Językiem Angielskim” w siedzibie szkoły języków obcych Mała Lingua w Świdnicy 31 marca o godzinie 17:00.

Konkurs kierowany jest do dzieci i rodziców. Warunkiem uczestnictwa jest wykonanie projektu Walizki Talentów, w której zawarta zostanie odpowiedź na pytania, czym jest Multikulturowość oraz dlaczego uczymy się języków obcych. W projekcie należy wykorzystać zdanie, zbudowane z następującej rozsypanki wyrazów w języku angielskim (are, languages, passion, my). Praca może być rysunkiem w formie walizki, kolażem-walizką lub nawet prawdziwą walizką, a nawet, w przypadku starszych dzieci, nagranym filmikiem (telefonem czy kamerą). Wygrywa najciekawszy i najbardziej oryginalny pomysł!

Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić formularz dostępny w siedzibie szkoły Mała Lingua&Lingua Teens Space przy ul. Dworcowej w Świdnicy lub przesłać swoje dane (imię i nazwisko, adres zamieszkania, telefon kontaktowy oraz adres email) drogą elektroniczną na adres swidnica@malalingua.eu. Prace należy dostarczyć do siedziby szkoły lub placówki partnerskiej do 27 marca. Do wygrania atrakcyjne nagrody niespodzianki, a wśród nich: autorskie materiały dydaktyczne MAŁA LINGUA, dyplom BlabbDesignera oraz rabaty na zajęcia językowe w Szkole Języków Obcych Mała Lingua.

Rozwiązanie konkursu i licytacja prac konkursowych odbędzie się podczas „Wielkanocnych Warsztatów z Językiem Angielskim” w siedzibie szkoły w Świdnicy 31 marca 2015 o godzinie 17:00. Całkowity dochód z wylicytowanych prac zostanie w całości przekazany na rzecz Stowarzyszenia na rzecz Pomocy Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Świebodzicach, które wspiera Mała Lingua.

walizka talentów