Powrócą na szlak zwycięstw?

187

Trzy z czterech ostatnich meczów ŚKPR-u Świdnica z Ostrovią Ostrów Wielkopolski kończyło się jednobramkową wygraną jednej ze stron. Wiele wskazuje na to, że świadkami walki na styku kibice będą też i tym razem (sobota, 25 listopada, godzina 19.00 w hali Zawiszów). W meczu 10. kolejki I ligi Szare Wilki podejmą próbę powrotu na szlak zwycięstw we własnej hali!

Ruszyć z odbudową „Twierdzy”

Ostrovia to solidna, uznana marka na mapie polskiej piłki ręcznej. To tam swoje wielkie kariery rozpoczynali chociażby bracia Marcin i Krzysztof Lijewscy. Obaj gościli zresztą w Świdnicy na początku swoich karier kilkanaście lat temu, gdy oba kluby występowały na poziomie II ligi. W sobotę w składzie Ostrovii oczywiście ich nie będzie, ale i tak podopieczni Grzegorza Garbacza mogą spodziewać się trudnej przeprawy. W swoich szeregach goście mają takich graczy jak Jakub Tomczak czy Mariusz Kuśmierczyk – odpowiednio czwarty i szósty strzelec ligi. Rywal od lat zalicza się do grona bardzo solidnych pierwszoligowych średniaków. Poprzedni sezon biało-czerwoni zakończyli na szóstym miejscu. Identyczną lokatę zajmują też w aktualnej tabeli. Pięć oczek niżej jest ŚKPR. Ostatnie przegrane skomplikowały sytuację Szarych Wilków. Świdniczanie z pewnością zrobią wszystko, aby rozpocząć odbudowę swojej „Twierdzy” i proszą o wsparcie kibiców, którzy w przeszłości wielokrotnie nieśli ich dopingiem do sukcesów.

Emocje jak w banku

Publiczność może spodziewać się zaciętej walki. Na poziomie I ligi oba zespoły mierzyły się ze sobą osiem razy. ŚKPR wygrał dwa, a Ostrovia sześć spotkań. Co ciekawe, aż trzy z czterech ostatnich meczów kończyło się najmniejszą możliwą róznicą! Jak będzie tym razem, przekonamy się w już w sobotę!

Atrakcje dla kibiców

Meczowi z Osdtrovią będą towarzyszyły dodatkowe atrakcje: występy cheerleaderek oraz losowanie atrakcyjnych nagród: biletów do kina Cinema 3d, talonów konsumpcyjnych do Multipubu Biała Dama, pizzerii Przesiadka, restauracji Manufaktura, restauracji Kryształowa Gospoda Kuflowa, restauracji Burger Stacja oraz vouchera na usługi z zakresu czyszczenia tapicerek firmy Abluo. Ta ostatnia firma należy do zawodnika naszego klubu, Kamila Rogaczewskiego. Kibiców tradycyjnie będzie zabawiać i zagrzewać do dopingu klubowa maskotka – Szary Wilk.

Bilety/karnety

Wejściówki na mecz z Ostrovią kosztować będą 5 złotych. Młodzież do lat 18 wejdzie za darmo. W kasie będzie można również nabyć karnety na cały sezon w cenie zaledwie 39,99 złotych. Eleganckie plastikowe karty uprawniają do wejścia na wszystkie mecze ŚKPR-u w tym sezonie.

CO: Mecz I ligi piłki ręcznej: ŚKPR Świdnica – Ostrovia

KIEDY: Sobota, 25.11.2017, godzina 19.00

GDZIE: hala na osiedlu Zawiszów, ul. Galla Anonima 1

BILETY: 5 zł – normalny, dzieci i młodzież co 18 lat – wstęp wolny

KARNETY: 29,99 zł

 

10. kolejka (25-26.11)

ŚKPR Świdnica – Ostrovia (sobota,19.00)

MTS Chrzanów – ASPR Zawadzkie

KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. – Viret CMC Zawiercie

SPR PWSZ Tarnów – Moto-Jelcz Oława

Politechnika Anilana Łódź – Uniwersytet Radom

KSSPR Końskie – MKS Wieluń

AZS AWF Biała Podlaska – Czuwaj Przemyśl

Olimpia MEDEX Piekary Śl. – Siódemka Miedź Legnica