Posłuchane 3.0 – czarodzieje dźwięku odwiedzą Świdnicę!

448

Nanook of the North, Resina, Naphta i Urbański w Bosmanacie nad Zalewem Witoszówka oraz Antoni Sierakowski, Szymon Piotr i Slime w Pustostanie – przed nami niezwykła muzyczna uczta w wykonaniu czarodziejów dźwięku, czyli Posłuchane 3.0. Wydarzenie już 19 sierpnia w Świdnicy!

W sierpniu z cyklem Posłuchane 3.0 spotkamy się w sobotę, 19. sierpnia, w świdnickim Bosmanacie nad Zalewem Witoszówka. Starannie dobrane muzyczne emocje w pięknej okolicy zapewnią: Nanook of the North – kolaboracja Piotra Kalińskiego z Hatti Vatti ze Stefanem Wesołowskim, którzy mają na swoich kontach współpracę z nazwiskami takimi jak Mikołaj Bugajak czy Misia Furtak; utalentowany pierwiastek kobiecy – Resina, połączenie wiolonczelistki, kompozytorki i muzykoterapeutki współtworzącej muzykę do spektakli teatralnych. W Bosmanacie pojawi się również Naphta, znany z projektu Naphta Live Band, jako prowadzący audycję Purpurowe Rejsy w Radiu LUZ i podopieczny wytwórni Astigmatic Records. Nie zabraknie Urbańskiego, czyli Wojtka związanego z inicjatywą RYSY, producenta i czarodzieja dźwięku grającego na największych scenach muzycznych świata. Na tym nie koniec! Do krainy wieczornego relaksu podczas afterparty w Pustostanie przeniosą nas: reprezentanci ekipy Regime Szymon Piotr, entuzjasta elektroniki i redaktor Wieczoru Klubowego w Radiu LUZ, i Sierakowski, łączący w swoich setach egzotyczne dźwięki z subtelnymi, a także surowymi melodiami, którymi zawładnął sercami wrocławskiej publiczności; oraz pochodzący ze Świdnicy Slime, grający zarówno sety, jak i muzykę na żywo, dobrze znany wśród świdnickiej widowni. Bilety w cenie 35zł można nabyć elektronicznie (szczegóły na wydarzeniu). Dla świdniczan organizatorzy, Fundacja Ładne Historie i Posłuchane przygotowali specjalną ofertę – bilety w promocyjnej cenie 20zł można znaleźć między 15 lipca a 15 sierpnia w lokalnej informacji turystycznej.

Zapraszamy do obejrzenia spotu tegorocznej edycji POSŁUCHANE, który znajdziecie Państwo tutaj.

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy niespodziankę – do wygrania dwa bilety. Śledźcie naszą stronę – konkurs już wkrótce.