Poranek w kinie?

1436

Niezwykłe piękno morskiej głębiny, historia, która jednocześnie wzrusza i bawi – a wszystko w nowej, odświeżonej wersji, wzbogacone w dodatku o głębię trójwymiaru. Już w najbliższą niedzielę w CINEMA 3D odbędzie się pokaz filmu „Gdzie jest Nemo” w technologii 3D.

CINEMA 3D zaprasza wszystkie dzieci, duże i małe na Klasyczne bajki Disneya.

Wszystkie filmy na dużym ekranie w doskonałej cyfrowej jakości obrazu i dźwięku.
Dla każdego dziecka niespodzianka – w czasie trwania cyklu będzie można zebrać serię specjalnie wydanych kart zabaw z powierzchnią sucho ścieralną, na których przewodnikiem po krainie zabaw i filmu będzie Kinolek.

W miesiącu sierpniu, w ramach cyklu „Poranki z najpiękniejszymi bajkami Disneya” kino zaprasza na:
Gdzie jest Nemo 3D” – 10 sierpień 2014, godz. 11:00

Twórcy snują tę opowieść ze swadą i humorem. Wszystko zostało tu wyważone z aptekarską precyzją: cytaty z klasyki kina, momenty grozy, chwile wzruszenia i morał, którzy docenią duzi i mali. Skrzynia filmowych skarbów została teraz wzbogacona o technologię 3D,  która uprzyjemnia i tak bajeczną wyprawę. Błazenek Merlin rusza na pomoc swojemu jedynemu synkowi Nemo, który został wyłowiony z Rafy Koralowej. W poszukiwaniach towarzyszy mu zapominalska rybka Dory.

Merida Waleczna 3D” – 31 sierpień 2014, godz. 11:00

Tytułowa Merida to zahartowana Szkotka z gór, córa królewskiego rodu. Od berbecia matka przysposabia ją do roli nieskazitelnej monarchini, ale Merida woli hasać po kniejach, strzelać z łuku i w niewygodnej atłasowej sukni wdrapywać się na drzewa. Merida jest doskonałą łuczniczką a zarazem porywczą córką króla Fergusa i królowej Elinor. Niezależna i zdecydowana iść własną drogą, Merida postępuje wbrew prastarym zwyczajom, uświęcanym przez władców krainy. Jej czyny przypadkowo sprowadzają na królestwo chaos i zniszczenie, a kiedy dziewczyna szuka pomocy u tajemniczej staruszki, ta spełnia jej niefortunne życzenie. Niebezpieczeństwo zmusza Meridę do odkrycia znaczenia prawdziwej odwagi, by cofnąć straszliwą klątwę, zanim będzie za późno.

Bilety już do nabycia w kasach kina w cenie 8 zł dziecko, 12 zł opiekun.