Polonia-Stal lepsza od Brzegu (FOTO)

350

W rozegranym w dzisiejsze przedpołudnie spotkaniu towarzyskim Polonia-Stal Świdnica pokonała swojego rywala z boisk III-ligi drużynę KP Brzeg Dolny. Sparing zakończył się okazałym zwycięstwem gospodarzy 4:1

Pierwszą bramkę w spotkaniu zdobył Szuba, który celnym strzałem z rzutu wolnego pokonał bramkarza gości. Tuż przed przerwą na 2-0 trafił Grzegorz Borowy. Na początku drugiej połówki, starszy z braci Borowych ponownie znalazł sposób na zatrudnienie golkipera Brzegu i było już 3-0. Świdniczanom bardzo zależało na utrzymaniu czystego konta, jednak ta sztuka im się nie udała. Po stracie piłki w środku pola piłkarze Brzegu bo szybkiej kontrze zdobyli bramkę na 3-1. W końcówce meczu rezultat spotkania ustalił Paweł Tobiasz zdobywając czwarte trafienie dla biało-zielonych.

Wyjściowa jedenastka biało-zielonych:
KotPankowski, Salamon, Skrypak, TruszkowskiLuber, Rytko, Morawski, Sz. Borowy, SzubaG. Borowy

Po przerwie na boisku pojawili się również: Stitou, Sudoł, Chrapek, Jaros, Tobiasz, Kukla, Rosiak oraz Schmidt