Pierwsza porażka Polonii-Stali

345

Podopieczni Jarosława Lato przez blisko godzinę grali w przewadze w starciu z faworyzowaną Formacją Port 2000 Mostki. Świdniczanie nie byli jednak w stanie skorzystać z tego prezentu przegrywając ostatecznie pierwsze spotkanie w bieżącym sezonie.

Polonia-Stal poznała gorycz pierwszej porażki przegrywając 0:2 (0:0). Oba trafienia dla faworyzowanych  gospodarzy zdobył wprowadzony na początku drugiej połowy  Piotr Okuniewicz. W 31. minucie drugą żółta kartkę obejrzał zawodnik Formacji Mateusz Świtała. Drugie 45 minut należało do mądrzej grającej w osłabieniu ekipy z Mostków.

Następna batalia Polonii-Stali Świdnica już w najbliższą sobotę. Biało-zieloni w meczu wyjazdowym zagrają z Piastem Karnin

Formacja Port 2000 Mostki – MKS Polonia-Stal Świdnica 2:0 (0:0)

Polonia-Stal: B. Kot, Chrapek, Sudoł, Salamon, Skrypak, G. Borowy, Kukla (87' Truszczyński), Morawski (70' Luber), Szuba, Jaros (66' Kopernicki), Tobiasz (78' Sz. Borowy)