Patryk Walczuk przygotowuje się do startów

1100

23-letni strzegomski kulturysta Patryk Walczuk w pocie czoła przygotowuje się do jesiennego sezonu. Reprezentant klubu Start Strzegom jest bardzo zdeterminowany i chce osiągać kolejne sukcesy!

W ubiegłym roku Patryk debiutował jako zawodnik sportów sylwetkowych w kategorii Fitness Plażowe i sześciokrotnie był finalistą różnych zawodów Międzynarodowej Federacji Kulturystyki i Fitness (IFBB).

DOTYCHCZASOWE SUKCESY PATRYKA:
1. miejsce – tytuł Mistrza Polski w Fitness Plażowym 2016, Białystok
1. miejsce – zwycięstwo w Grand Prix w Fitness Plażowym 2016, Kielce
6. miejsce – finalista Mistrzostw Europy Juniorów w Men’s Physique 2016, Santa Susanna (Hiszpania)
3. miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów w Fitness Plażowym 2016, Warszawa
2. miejsce – Puchar Polski w Fitness Plażowym 2016, Mińsk Mazowiecki
6. miejsce – finalista Mistrzostw Świata w Men’s Physique 2016, Białystok

Od początku tego roku strzegomianin intensywnie przygotowuje się do jesiennego sezonu. Ciężkie treningi doprowadziły go do znacznej poprawy sylwetki. Pierwszy tegoroczny start będzie miał miejsce w dniach 9-10 września w Warszawie podczas międzynarodowych targów z branży fitness (FIWE), które są eliminacjami do Arnold Classic Europe organizowanych w Barcelonie. Następnie Patryk wystąpi dla lokalnej publiczności na zawodach Kamienna Rzeźba organizowanych przez klub Start Strzegom. W dniach 30 września – 1 października br. strzegomski kulturysta weźmie udział w prestiżowych zawodach Diamond Cup organizowanych w Katowicach na targach Fit Life Expo. Kolejne starty to Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów w Mrozach, które są eliminacjami do Mistrzostw Świata Juniorów i Weteranów 09-12.11 w rumuńskiej Bistricie. Następnie Puchar Polski w Kulturystyce i Fitness (14-15.10) w Białymstoku, które są eliminacjami do Mistrzostw Świata w Fitness (01-03.12) w Biarritz we Francji.

Przygotowania oraz starty w zawodach wymagają dużych nakładów finansowych i każdy kto chciałby mnie wesprzeć w realizacji marzeń proszony jest o kontakt e-mailowy: walczukaesthetics@wp.pl  – informuje Patryk Walczuk.

UM Strzegom