Nowa pizzeria w Świdnicy! (KONKURS)

5646

Takiego miejsca jeszcze w Świdnicy nie było. Nowoczesne, industrialne wnętrza, otwarta kuchnia, ciekawe menu i pierwsza w regionie włoska pizza ze składników prosto z Włoch, pizza na słodko oraz kanapki z bułek wypiekanych na miejscu. Już w sobotę 26 sierpnia otwarcie restauracji Pan Pizza, która zlokalizowana będzie dwie minuty od świdnickiego Rynku. W dniu otwarcia na gości będą czekać 20% rabaty. A i my mamy dla Naszych Czytelników konkurs – do wygrania 4 vouchery po 25 zł. Wystarczy tylko odpowiedzieć na proste pytanie: gdzie mieści się siedziba pizzerii? Odpowiedzi można wysyłać na: regionfakty@dase.pl. Czekamy na nie do 31 sierpnia do godziny 12.00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo bądź telefonicznie.

Restauracja Pan Pizza znajduje się na parterze nowo powstałego budynku przy ul. Spółdzielczej 2b. Będzie otwarta codziennie od południa do późnego wieczora, oferując autorskie menu, dania z niebanalnie połączonych składników, dużą ilości ziół, czy rzadko spotykane w polskich pizzeriach włoskie białe sosy np. beszamelowy. Wszystkie posiłki będą przygotowywane z produktów od lokalnych dostawców, czy specjalnie sprowadzanych z Włoch. – Nasza pizzeria będzie jedyną w całym regionie, w której będzie można zjeść włoska pizzę przygotowywaną m.in. ze sprowadzanej z Włoch mąki. Dzięki temu świdniczanie będą w końcu mogli zjeść dokładnie taką samą pizzę na cienkim cieście, jaką serwuje się we Włoszech – mówi Hubert Wychowanek, właściciel restauracji – Wyjątkowe będzie także menu, ponieważ w kontrze do włoskiej pizzy, będzie również podzielone na część amerykańską, z pizzami na grubym i puszystym cieście. Chcieliśmy, by Pan Pizza było miejscem z międzynarodowym klimatem, w którym będzie można podróżować od Włoch po Amerykę. Warto podkreślić, że recepturę naszych dań tworzył m.in. technolog z Włoch – dodaje.

Poza tym w pizzerii będzie wkrótce można zjeść największą i pierwszą w mieście pizzę w kształcie prostokąta o wymiarach 50 cm na 35 cm. Będą również serwowane unikatowe pizze sezonowe np. z grzybami leśnymi, bakłażanem, cukinią, ale również na słodko np. z gruszką, czy też truskawkami (w zależności od sezonu). W menu pojawią się również specjalne kanapki z bułek wypiekanych na miejscu. Natomiast do picia będą serwowane sezonowe lemoniady, a w najbliższym czasie również świeże piwa z lokalnych browarów oraz wina z Włoch. Poza niebanalnym menu, restauracja będzie wyróżniała się wnętrzami.
Design tego miejsca to połączenie betonu, szkła i drewna. Po dwóch stronach lokalu są w całości oszklone witryny dające widok na dwie różne strony Świdnicy. Wszystkie wnętrza będą zawsze klimatycznie oświetlone. Ciekawym rozwiązaniem jest również otwarta kuchnia, dzięki czemu każdy będzie mógł podejrzeć przygotowywane dla niego dania – mówi Hubert WychowanekPoza niezwykłymi smakami, chcemy przyciągać wyjątkową atmosferą. Ma to być idealne miejsce spotkań zarówno dla całych rodzin, jak również na wieczorne spotkania w grupie znajomych – dodaje właściciel.

Otwarcie restauracji zaplanowane jest na 26 sierpnia. W ten dzień na pierwszych gości czekać będą specjalne rabaty na całe menu w wysokości 20%. Pizzeria będzie czynna cały tydzień od godz. 12:00 do godz. 22:00, a w piątek i sobotę do godz. 23:00. Posiłki będzie można również zamówić z dostawą, pod numerem tel. 74 30000 64. Więcej informacji na Facebooku: www.facebook.com/panpizza.swidnica

Regulamin konkursu

§1. Zasady ogólne

Organizatorem Konkursu jest właściciel Fanpage’a Region Fakty.

Dane firmy, bądź osoby fizycznej, organizatora konkursu: MEDIA ART, ul. Armii Krajowej 17, 58 – 100 Świdnica

Fundatorzy nagród: Restauracja Pan Pizza

Konkurs nie jest sponsorowany, prowadzony, administrowany przez Facebook ani współprowadzony z Facebook. Informacje dostarczone przez Uczestnika mogą być wykorzystane na potrzeby prawidłowego przeprowadzenia Konkursu, w tym, w celu dostarczenia zwycięzcy ewentualnej nagrody.

Tekst Regulaminu Konkursu jest dostępny do wglądu w siedzibie Organizatora i na stronie internetowej www.regionfakty.pl.

§2. Zasady Konkursu

Konkurs rozpoczyna się w dniu: 26.08.2017

Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.

W Konkursie może wziąć udział dowolna osoba z terenu powiatu świdnickiego i wałbrzyskiego, która ukończyła 16 lat i posiada swój profil osobowy na portalu Facebook.com oraz polubiła fan page’a Region Fakty.

Nagrodami w Konkursie są: 4 vouchery po 25 zł

Konkurs kończy się 31.08.2017, o godz.12.00. Organizator zastrzega sobie jednak prawo do przedłużenia czasu trwania konkursu.

Konkurs polega na odpowiedzi na pytanie: gdzie znajduje się siedziba pizzerii?

Odpowiedzi należy przesłać na adres mailowy regionfakty@dase.pl lub udzielić jako komentarz do posta konkursowego zamieszczonego na Fanpage’u Region Fakty. Należy pamiętać, by komentarz miał charakter publiczny.

Wśród nadesłanych odpowiedzi, jury złożone z przedstawicieli Organizatora, wybierze zwycięzców.

Ogłoszenie wyników odbędzie się 31.08.2017 roku o godz. 13.00 na portalu www.regionfakty.pl. Jeśli termin trwania konkursu zostanie wydłużony, data rozstrzygnięcia ulegnie zmianie. O wszelkich zmianach organizator poinformuje za pośrednictwem portalu i Fanpage’a.

Terminy realizacji wszystkich nagród podlegają wcześniejszemu ustaleniu z poszczególnymi sponsorami.

§3. Postanowienia końcowe i informacje techniczne.

Konkurs nie jest loterią promocyjną w rozumieniu art. 2 ust. 1 pkt. 9 Ustawy o grach i zakładach wzajemnych z dnia 29.07.1992 r. (Dz. U. z 2004r., Nr 4, poz. 27, z późn. zm.) i nie podlega regułom zawartym w ww. ustawie, rozporządzeniach wykonawczych do tej ustawy.

Konkurs prowadzony jest na profilu Organizatora w Serwisie społecznościowym Facebook.

Z udziału Konkursie wyłączeni są pracownicy Organizatora oraz podmioty i pracownicy podmiotów świadczących usługi na rzecz Organizatora przy organizowaniu Konkursu na podstawie” umów cywilnoprawnych, w szczególności pracownicy biorący udział w opracowaniu i przeprowadzeniu Konkursu, a także członkowie najbliższej rodziny (małżonkowie, wstępni, zstępni oraz rodzeństwo) wyżej wymienionych osób.

Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do niezamieszczenia wpisów o charakterze wulgarnym, obraźliwym lub naruszających prawa osób trzecich, zawierających treści dyskryminujące płeć, rasę, narodowość, język, religię, nawołujące do przemocy lub posiadające charakter pornograficzny.

Użytkownik ponosi pełną odpowiedzialność wobec Organizatora i osób trzecich w przypadku, gdyby użyte przez niego treści, grafiki i/lub linki naruszały prawa osób trzecich.

Konkurs nie może zawierać treści przeznaczonych wyłącznie dla osób pełnoletnich, w tym treści erotycznych, promujących alkohol lub wyroby tytoniowe.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w Regulaminie.

Wszelkie kwestie nieuregulowane niniejszym Regulaminem reguluje Kodeks cywilny.