Muzyczna ruletka

494

Młodość, świeże spojrzenie na muzykę oraz różnorodność stylów zaprezentują zespoły z naszego regionu podczas kolejnych eliminacji do przeglądu muzycznego Truskawka 2015. Na scenie Klubu Bolko w Świdnicy 11 kwietnia o godz. 19.00 wystąpią wałbrzysko-świdnicki zespół Angry Again, świdnicko-wrocławska grupa The Inżyniers oraz Cant Wait Forever z Pieszyc.

Jako pierwszy tego wieczoru na świdnickiej scenie wystąpi Angry Again, czyli czterech młodych mężczyzn, których połączyła miłość do muzyki. Od zawsze zafascynowani dźwiękami gitar i rytmami perkusji postanowili dalej dążyć do realizowania swoich marzeń i po latach przerwy spotkać się na nowo i znów tworzyć muzykę. Kolejnym zespołem, który zagra tego wieczoru, będzie The Inżyniers. Grupa powstała z inicjatywy czterech ludzi – Zdzicha, Stefana, Janusza i Andrzeja. Kiedy uświadomili sobie, że każdy z nich ma wystarczające umiejętności gry na instrumentach postanowili tworzyć swoją własną muzykę, która odpowiada ich porywczemu charakterowi, która nie stroni od mocno punkrockowych dźwięków. A na zakończenie tej części eliminacji wystąpi Cant Wait Forever. Energetyczny zespół, który ceni sobie granie na żywo. Od roku grupa pracuje pod skrzydłami Jacka Moroziewicza z Eris Is My Homegirl – zespołu znanego z programu telewizyjnego „Must Be The Music”. Razem z Jackiem pracują nad płytą, która ukaże się w tym roku.

Bilety w cenie 5 zł. Bezpłatny wstęp z biletem z pierwszego koncertu eliminacyjnego!

Ostatnie już eliminacje do finału Truskawki 2015 odbędą się 25 kwietnia. Na scenie świdnickiego Klubu Bolko zagrają – Third Eye, Plethora oraz Comin.