Moskal-Słaniewska vs Murdzek – debata, cz. 1

747

Do bezpośredniego starcia między Beatą Moskal-Słaniewską a Wojciechem Murdzkiem, którzy w niedzielę powalczą o stanowisko prezydenta Świdnicy, doszło wczoraj w hotelu Piast Roman. Publikujemy pierwszą część zapisu video z tego spotkania

Debata rozpoczęła się o godzinie 20.00. Kandydaci zaprezentowali swoje programy oraz odpowiadali na pytania przedsiębiorców, dziennikarzy i przedstawicieli sztabów wyborczych. 

Moderatorem rozmowy kandydatów na prezydenta Świdnicy będzie Marian Sworobowicz przy wsparciu Edwarda Szywały i Sebastiana Owczarskiego (Stowarzyszenie Przedsiębiorców i Kupców Świdnickich)

Organizator debaty

Stowarzyszenie Przedsiębiorców i Kupców Świdnickich

Współorganizatorzy debaty

Swidnica24.pl, wiadomosci.swidnickie.pl (ws-24.pl), Wiadomości Świdnickie, Region Fakty, Hotel Piast Roman

Partnerzy

Weber Group

To agencja reklamowa oferująca studio graficzne, drukarnię internetową i firmę kolporterską działająca na terenie Świdnicy. W tym roku wprowadziła innowacyjne rozwiązania z zakresu obsługi wizualnej – w ofercie pojawiły się usługi rentalowe monitorów bezszwowych (videowall) oraz telebimu mobilnego 17m2 (jednego z kilku w Polsce). Weber Group realizuje eventy na terenie całego kraju (koncerty, wydarzenia kulturalne, kino plenerowe, wiece wyborcze) oraz pomaga zaprezentować się firmom za granicą (targi, promocja nowych produktów)

Limonka.net.pl

To marka DOLNET GROUP Sp. z o.o. oferująca dla klientów dostęp do szerokopasmowego Internetu. Świadczy usługi najwyższej jakości z wykorzystaniem technologii światłowodowych .Limonka to także kablówka 3 Generacji – w pełni cyfrowa, interaktywna telewizja kablowa HD. Oferta obejmuje również tanie połączenia głosowe. Technologia cyfrowa pozwala obniżyć koszty połączeń telefonicznych nawet kilkukrotnie w porównaniu do telefonii stacjonarnej. Aktualna oferta na: www.limonka.net.pl

Mariusz Ordyniec, Grzegorz Godula